Continental: W świecie Johna Wicka (2023)
2023 Continental: W świecie Johna Wicka 2023, odcinek 3

Scena cierpień

Night 3: Theater of Pain 1h 38m
7,4 425
ocen
7,4 10 1 425
Continental: W świecie Johna Wicka
powrót do forum 3 odcinka

Udźwigneli

ocenił(a) serial na 9

Moim zdaniem dali radę, poprzednie dwa odcinki budowały napięcie a ten odcinek to dobry finał.
Jest zakończenie, dobra akcja, dobra muzyka. Fajna produkcja, choć nie wiem, czy nie wolałbym po prostu jednego długiego filmu, bo lubię wracać do takich filmów, a to jest raczej za długie, żeby do tego wracać ;)

ocenił(a) serial na 3
JangoFett

no, to mnie nie podeszło. Zraziłem się już po pierwszym odcinku, drugi odcinek był OK, ale finał... brakowało dynamiki w scenach walki i mnóstwo kliszowych scen do bólu... Oczywiście, że zdaję sobie sprawę, że John Wick to też była klisza akcyjniaków z poprzedniej epoki i nomen omen dzięki temu ten film odniósł sukces, ale... Continental to klisza kliszy i jeszcze kiepsko wykonana. Jakaś historyjka w tle odnośnie czarnego karateki, skrzywdzonej policjantki, chłopców wykorzystanych do zbrodni, a to miał być serial o hotelu Continental. Dlaczego nie było tego hotelu prawie w ogóle?! meh...

ocenił(a) serial na 9
deicider

Gdybym miał się do czegoś doczepić, to wskazalbym tylko to 'centrum dowodzenia' jak z małych agentów. I cała ta akcja z przykładaniem ręki, aby zniszczyć hotel.

Pozostałe wykonanie dla mnie super. Mówisz o mało dynamicznych scenach walki - nie znalazłem ostatnio filmu czy serialu, w którym były lepsze.

Aktorzy/gimnastycy grający Jasia i Małgosię, to tak świetne kreacje, że samo pojawienie się ich na ekranie już powodowało, że miałem zaciesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones