Continuum: Ocalić przyszłość (2012-2015)
Continuum: Ocalić przyszłość: Sezon 3 Continuum: Ocalić przyszłość Sezon 3, Odcinek 1

Minute by Minute

7,8 177
ocen
7,8 10 1 177
Continuum: Ocalić przyszłość
powrót do forum s3e1

Well well well, bezbłędne wejście w sezon. Nie mam wątpliwości, że jest to najlepszy odcinek serialu.. pierwszy raz mogę powiedzieć że karuzela się kręciła, w odcinku działo się. To już zupełnie inny serial niż słabiutki proceduralik z pierwszego sezonu o poprawności politycznej wylewającej się z ekranu, gdzie odcinki można było z powodzeniem puszczać w kościele, teraz trup ściele się gęsto, są egzekucje strzałami w głowę. Nitkt nie jest czarny ani biały, i nawet w odcinku nie było carlosa, duży plus.. (poza paroma scenami z poprzedniego sezonu które już widzieliśmy) widać też większy budżet, pytanie czy tylko uciułali w skarpecie na to wejście w sezon czy w każdym odcinku będzie podobny poziom. Cieszę się niezmiernie bo nie widzę tutaj już miejsca na procedural zaś po zakończeniu mam ochotę na kolejny odcinek

ocenił(a) serial na 9
Zetnakatel

dokładnie zgadzam się z przedmówcą. Serial naprawdę się rozkręca. Mam pytanie kiedy kira spotyka swojego sobowtóra z przeszłości i go zabija jaki to jest dokładnie okres przed tym kiedy karlos poznaje prawdę o kirze ?

olodzida

Po tym jak Carlos zna prawdę o Kirze. Zresztą Carlos się niczego nie dowie, Kira po prostu zajmie miejsce tej drugiej i Carlos się nie zorientuje.

ocenił(a) serial na 9
Zetnakatel

Odcinek rewelacja..Teraz nie moge sie doczekac następnego ..Liczyłem na to ze serial utrzyma poziom ,a tu zaskoczenie jest zdecydowanie lepiej!
Pytanie czy jest 2 Esherów ?Bo jednego mamy z głowy..No i Emily..trochę namieszała.Ciekawi mnie to czy zrobiła to aby sie uwolnic od eshera?

kuchnia1910

Skąd się Tobie wzięło dwóch Esherów. Esher nie podróżował w czasie, przynajmniej w zaprezentowanych nam liniach czasowych. Także nie ma Eshera. Alec z przyszłości w przeszłości poprzez rozmowę z Keylogiem w bazie, doprowadził do tego że zdjął on Eshera, wynajął do tego Emilii znając o niej prawdę jednocześnie dając jej możliwość uwolnienia się jej od Eshera, dlatego z tego skorzystała. Wcześniej jak wiemy na tej ławeczce w muzeum nic się Esherowi nie stało, teraz zostało to zmienione.

Zetnakatel

Mam pytanko. Ponieważ w pewnym momencie Kiera powiedziała, że 2 Aleckow prowadzi do dwóch osobnych przyszłości. I teraz skoro tamta linia czasowa jest zniszczona tzn, że przyszłość Kiery tak jakby nie istnieje? I jeszcze jedno. Przypuscmy, że jeden z nich zginie to stary Alec sprawi, że to wszystko w przyszłości co miało miejsce się wydarzy a nowy, że cała przyszłość bedzie stworzona na nowo?? Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi..

andziaaa133

Ciężko jest ogarnąć rzeczy z czasem :P

A tak poza tym, serial super. Odcinek tak mi szybko poszedł, że myślałem, że to 5 min, a tutaj koniec i zdzwiko :D Nie mogę sie doczekać następnego odcinka :)

ocenił(a) serial na 9
andziaaa133

No na to wygląda, że na końcu pierwszego odcinka, przyszłość Kiery nie istnieje. Ale namieszali! :D Teraz Kiera pewnie będzie chciała to wszystko jakoś odkręcić. Szykuje się niezły sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones