Control Z (2020-2022)
Control Z: Sezon 3 Control Z sezon 3, odcinek 8
odcinek Control Z (2020-2022)

Rozdanie dyplomów

Graduation 44m
7,0 23
oceny
7,0 10 1 23
Control Z
powrót do forum s3e8

Jak rozumiecie zakończenie ? Będzie kolejny sezon ? Czy Javier miał racje? Za wszystkim stał Raul ? Żaden serial dawno nie wywarł na mnie takiego wrażenia

ocenił(a) serial na 9
amok914

Wydaje mi się że miał rację i współpracował z Brunem. Odniosłam wrażenie że Sofii wiedziała o tym co mówił Javie, przynajmniej takie odniosłam wrażenie.
Jeśli chodzi o kolejny sezon to raczej zakończenie nie wskazywało na to. Jeśli faktycznie by powstał to mam nadzieję że twórcy trochę zmienią fabułę, bo czwarty raz mniej więcej ta sama koncepcja serialu dla mnie byłaby już trochę nudnawa. Ale jeśli dodaliby jakieś nowe postacie, lokalizację, jakaś nowa formę szantażu to dla mnie byłoby mega fajnie

zoha_filmweb

Też miałam wrażenie, że ona wszystko wie, końcówka nie jest jednoznaczna.

zoha_filmweb

wiele zagranicznych stron podało oficjalną wiadomość, że nie powstanie czwarty sezon Control Z. moim zdaniem - całe szczęście.

uważam, że sezon 3 był świetną klamrą zamykającą całą tą historie a tworzenie jeszcze kolejnego sezonu wszystko by zrujnowało, ponadto zgodzę się z Tobą , że wykorzystanie po raz kolejny tego samego konceptu byłoby nudne. szczerze nienawidzę kiedy rewelacyjne seriale są kontynuowane na siłę i mam nadzieję, że te wszystkie strony podają oficjalną informację i nie powstanie kolejny sezon bo przy takim zakończeniu nie jest potrzebny.

niemniej jednak nie pogardziłabym spin offem z drugoplanowymi postaciami jak Gerry lub Alex ale z kompletnie innymi, własnymi historiami.

ocenił(a) serial na 9
isobel

Właśnie też uważam że często świetne seriale są kontynuowane na siłę przez co strasznie tracą, dla mnie 3-4 sezony to max. Także cieszę się że nie powstanie kolejny sezon. Niżej w komentarzach widzę że to już oficjalna informacja.
Właśnie jakiś spin off mógłby być ciekawy, jeśli też twórcy mieliby na niego fajny pomysł.

amok914

na 10 000% to był Raul. z jakiegoś powodu zapadła mi w pamięć scena kiedy Raul rozmawiał ze swoim prawnikiem ws przelewu za sprzedaż domu. nie pamiętam dokładnie całej ich rozmowy oprócz tego jak Raul rzucił do niego na odchodne tekstem „najpierw muszę odzyskać swoją dziewczynę” mając oczywiście na myśli Sofię która związała sie z Javim.

i właśnie w tym w finałowym odcinku kiedy Javi przedstawiał Sofii swoją teorię te jego słowa wróciły do mnie z całą siłą. dopiero kiedy Javi to wszystko podsumował nabrało to dla mnie sensu i zrozumiał że nie tylko po raz kolejny Raul wymyślił zwariowany , psychotyczny plan żeby odzyskać swoją dziewczynę co jak widać mu się udało :))

amok914

Nie będzie. Zakończyli serial. Sam Netflix potwierdził już dawno (jeszcze przed premierą finałowego sezonu) że nie będzie kontynuacji.

użytkownik usunięty
amok914

Też się cieszę, że to był ostatni sezon. Ostatni sezon był dużo słabszy niż 1i2. Postać Sofii "ogłupiała". Jej wyboru Raula nie rozumiem w ogóle, także "obrażania się" na Javiera czy chwilowego "ja nie chce w tym dalej uczestniczyć" bo tatuś mnie oszukał, ale potem "pokażcie mi swoje wideo" i musimy to rozgryźć. Natalia i Javi ją przebili w rankingu postaci (oczywiście moim osobistym). Także może I dobrze, że ma happy ending z Raulem. Pamiętajmy, że on a jednak miała problemy psychiczne w pierwszym sezonie i jakoś to na ten wybór wpłynęło. Uzależnienie od niego, gdyż on o nią takim psychopatycznymi metodami walczył. Może. Kto wie. Ogólnie sezon wypadł średnio, daje nie wiemy co dokładnie zaszło z Marią. Połowa wątków pobocznych potraktowana z góry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones