PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783794}

Cormoran Strike

Strike
7,1 4 594
oceny
7,1 10 1 4594
Cormoran Strike
powrót do forum serialu Cormoran Strike

prawdopodobnie w sierpniu w BBC One.
"Wołanie kukułki" będzie mieć trzy odcinki, a "Jedwabnik" i "Żniwa zła" - po dwa.

pogodno_2

Gdzieś wyczytałam że dziś odbywa się oficjalna premiera. Natomiast z informacji tutaj zamieszczonej https://www.geektown.co.uk/tvairdates/strike/ wynika że premiera telewizyjna na BBC one będzie 27 sierpnia.

lavendeer

Super, czyli już mamy konkret. Ja czekam strasznie, mam nadzieję, że serial da radę ;)

pogodno_2

Ten tweet już całkowicie potwierdza datę premiery :)https://twitter.com/BBCOne/status/895696255736627200 Ja też się nie mogę doczekać. Oczekiwania mam dość duże względem tej produkcji, także mam nadzieję że się nie zawiodę. Na razie jest dobrze, bo wizualnie aktorzy grający Strike'a i Robin wg mnie pasują bardzo.

lavendeer

Tamten link nie aktywny, więc wklejam jeszcze raz. https://twitter.com/BBCOne/status/895696255736627200

lavendeer

Ja-fanka audiobooków, czytanych wyśmienicie przez Maćka Stuhra mam duże oczekiwania, stąd mój lekki niepokój. Ale absolutnie jestem dobrej myśli. Aktorzy, pełna zgoda, wizualnie pasują.

pogodno_2

Ooo, nawet nie wiedziałam kto czyta audiobooki. Generalnie wolę klasyczną wersję papierową, ale dla Pana Macieja chyba zrobię wyjątek i sobie posłucham,dla przypomnienia szczegółów przed oglądaniem.

lavendeer

Powiem szczerze, ze Maciek zrobił to bezbłędnie, więc jak mi ktoś popsuje mój obrazek, wyobrazęnie świetnych historii, nie ręczę za siebie ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

hej!
ja tu z trochę innym zapytaniem.
znalazłam 3 odcinki Strike-wołanie kukułki. a co z resztą, czy są w sieci, a może dopiero mają być ?

maagdaa1

"Wołanie kukułki" ma trzy odcinki, pozostałe dwie części będą mieć po dwa.

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

tak,tak dwa ale czy one są juz w sieci ?
czy dopiero będą ?

maagdaa1

Póki co, jest tylko "Wołanie kukułki". "Jedwabnik" i Żniwa zła" dopiero będą, ale brak informacji o dacie. A ja bardzo czekam ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

dziękuje, zatem obie czekamy :)

maagdaa1

Oj, tak. Mam nadzieję, że nie potrwa to wieki, bo w sumie nazbiera się jeszcze miniserial. Swoją drogą, ciekawe, jakie będą oceny i oglądalność. No i czy koleżanka J.K. Rowling napisze kolejne części o przygodach dzielnego detektywa ;)

maagdaa1

Poszperałam i....... z radością informuję Cię, że drugi sezon "zadział się" 10 września na BBC!!!! Poczekamy zatem krócej niż sądziłam ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

o! i to jest świetna wiadomość!
dzięki :)
a póki co wzięłam się za the Sinner i muszę przyznać że baaaardzo!

maagdaa1

Tak, zgadzam się. Jestem po szóstym odcinku i też mi się podoba. Trochę, jak dla mnie, jest za bardzo rozwleczony i się ciągnie, ale scenariuszowo-bez zarzutu. No i Bill Pullman, którego od czasów "Zagubionej autostrady" traktuję w kategoriach "aktor kultowy" ;) Ja dziś ruszam z tym: http://www.filmweb.pl/serial/K%C5%82amstwa-2017-783512

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

Ja tez po szóstym i czekam na ost dwa odcinki.
Mega mnie wciągnęła ta historia.
Biel i Pullman rewelacja! Cudowni są oboje :)
Ps. Liar zapisałam, biorę jak tylko wyjdzie kilka odcinków bo czekanie na każdy kolejny wyprowadza mnie z równowagi ;)

maagdaa1

Policz do dziesięciu, kilka głębokich wdechów i oglądaj! ;) Ja dziś ruszę "Liar", bo potem nie wyrobie, do końca września około dziesięciu tytułów jeszcze wpadnie ;)

maagdaa1

Wpadł do sieci drugi sezon Strike'a, z napisami.

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

na efilmach ?

maagdaa1

Tak!

pogodno_2

Czy mogłabym Cię prosić o podpowiedź pod jakimi hasłami mam szukać na efilmach ? Wpisuje już najróżniej i nie mogę tam nic znaleźć. Z góry dziękuję :)

lavendeer

Jasne! "Strike The Cuckoos Calling"

pogodno_2

Dzięki!

lavendeer

Smacznego ;)

pogodno_2

:) Obejrzałam już co prawda obie części w całości w oryginale (wczoraj na bbc był drugi odcinek jedwabnika), ale ten brytyjski akcent jest momentami tak trudny do rozszyfrowania, że teraz sobie chętnie obejrzę z małym wspomaganiem.

lavendeer

I słuszna jest Twoja koncepcja ;) Ja czekam na finał "Jedwabnika", a potem dłuższa przerwa w oczekiwaniu częsci trzeciej.

pogodno_2

Wczoraj lektor bezpośrednio po emisji powiedział, że kolejna część w przyszłym roku. Także musimy się uzbroić w cierpliwość.

lavendeer

Oj, musimy. Przynajmniej jest to pewna, bo często przy innych tytułach, do końca nie wiadomo, czy będzie kontynuacja.

pogodno_2

i już nie ma :(

sloncek

Kontynuacji?

pogodno_2

nie ma odcinków - szukam zgodnie z Twoją sugestią po frazie Strike The Cuckoos Calling i nie ma na efilmach :)

sloncek

Jest, w tym momencie w to wlazłam.

sloncek

Strike The Cuckoos Calling (2017) - tak dokładnie to się tam nazywa.

pogodno_2

czy nadal mówimy o serwisie e f i l m y t v ?

sloncek

Tak, mam to przed oczami. Moge to jakos Ci wyslac, ale nie na forum.

pogodno_2

amazon@sloncek@gmail.com

sloncek

Wywala mi tego maila, że taki nie istnieje, zerknij, proszę.

pogodno_2

damn, no tak, bo wstawiłam małpeczkę nie tam gdzie trzeba :) amazon.sloncek@gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones