PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677928}

Cracked

6,8 197
ocen
6,8 10 1 197
Cracked
powrót do forum serialu Cracked

Szkoda, że nikt nie chce go przetłumaczyć, jak zacząłem pierwszy odcinek, tak mnie wciągnęło, że tego samego dnia
doszedłem do 7 odc, tyle, że dalej nie ma już napisów i tu się pojawia problem :c Taki świetny serial, a nikomu się nie
chce przetłumaczyć : (

ocenił(a) serial na 5
Davidosss

o czym to ?

ocenił(a) serial na 8
DeRo_filmaniak

W grudniu ktoś do tłumaczył do ostatniego odcinka, także można oglądać śmiało.
Serial jest bardzo specyficzny, jest to swego rodzaju kryminał, procedural z lekkim zagłębieniem w życie prywatne głównych bohaterów. Jednostka do rozwiązywania spraw z psychicznym podłożem. Pracują w grupach 1 psycholog +1 detektyw - fajne, bo oryginalny pomysł. Minus taki, że nie da się utożsamić z żadną postacią, ale wiele dobrych procedurali tym się charakteryzuje, także moim zdaniem warto chociaż zobaczyć pierwsze 2 odc, a może i się spodoba i wciągnie dalej.

ocenił(a) serial na 5
Davidosss

nie taki orginalny - w profilu tak jest

ocenił(a) serial na 8
DeRo_filmaniak

Przepraszam, chodziło mi o amerykańskie.
Francuskie to inna bajka i co by nie mówić, w profilu trochę inaczej to wygląda.

Davidosss

Obejrzałam jeden odcinek i niestety nie porwał mnie.
Standard zamerykanizowanych kryminałów czy sensacji, powiela schemat. Z czasem tego typu produkcje oglądając któryś raz taki sam szablonowy serial męczą zamiast wciągać. Jak chcecie czegoś oryginalnego to zdecydowanie polecam the killing albo broadchurch

Davidosss

moze ktos mi napisac gdzie znajde napisy do tego serialu ????

ocenił(a) serial na 8
skaldet

nie mozna tutaj takich rzeczy pisać, napisz na priv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones