PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667438}

Crash i Bernstein

Crash & Bernstein
5,2 335
ocen
5,2 10 1 335
Crash i Bernstein
powrót do forum serialu Crash i Bernstein

Fajne

użytkownik usunięty

Leci na Disney XD. Takie podobne do Muppetów.

ocenił(a) serial na 6

Serial nawet spoko

użytkownik usunięty
olekczerwony

Jak dla mnie to: D urny N udny O brzydliwy.

ocenił(a) serial na 4

Odcinek kiedy Crash próbował uleczyć fobię Bernstaina był nawet zabawny. ( się z 6 razy :)

ocenił(a) serial na 4
bartmix

6 RAZY BEZ SIĘ

użytkownik usunięty
bartmix

Proszę cię. Jakieś dziwne biegające wąsy na patyku, Wyatt wkładający do buzi ptasznika, robale chodzące po jego łóżku... mógłbym tak wymieniać do jutra.

ocenił(a) serial na 4

Nie to było śmieszne, lecz niektóre teksty

użytkownik usunięty
bartmix

Dobra, każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) serial na 4

Jak dla mnie to jeden z najgorszych zarówno DC jak i DXD :-P Crash najlepszy bo faktycznie przywodzi na myśl Muppet Show albo słynną Ulicę Sezamkową. Ale niestety aktorstwo w tym serialu jest tak denne że aż razi po oczach. Nie twierdzę że ma być wybitne ale jakiś poziom powinien być...:-/

użytkownik usunięty
Lola140392

I to jest właśnie głupie, np.: Crash mówi, że na koszulce Wyatta są jego gluty, a przecież on nawet nie ma nosa...

Dla mnie też fajne a krytycy którzy wszystko prawie krytykują proszę o milczenie

użytkownik usunięty
Sebebar

Naprawdę nie wiem co wy widzicie w tym serialu...

Sebebar

Ja też. Przecież na to patrzeć się nie da x.x

użytkownik usunięty
Sebek7771

DOKŁADNIE

ocenił(a) serial na 8

Mnie się ten serial podoba.
Fajna gra aktorów.
Momentami dziwnie a momentami śmiesznie.

użytkownik usunięty
kevinek

Jak uważasz, ale jak dla mnie ten serial to jedna wielka pomyłka. Nie rozumiem jak takie coś może się komukolwiek podobać.

ocenił(a) serial na 5

To zrozum, bo to jest fajne... Rzeczywiście Crash chyba jest Muppetem. Może to twórca Muppetów go wymyślił, i nie wykorzystał w Muppetach czy coś.

użytkownik usunięty
BeyMasterPL

Tsa, naprawdę fajne... kukiełka, która beka, pierdzi i wymiotuje, ale czad... -.-

ocenił(a) serial na 5

Ta, końcówka odcinka "Sezon grypowy" z powodzią wymiocin w kuli Crasha, była odrażająca :P.

użytkownik usunięty
BeyMasterPL

I nie tylko, ale np. wtedy, gdy Crash wziął kąpiel i wybekał i wypierdział wszystkie bańki albo wtedy, gdy kazał Amandzie być jej osobistym bekaczem. Żałosne.

użytkownik usunięty

Samo podobieństwo do Muppetów wpływa na gorszą ocenę ode mnie, ale ogólnie produkcja jest jak dla mnie bez wyrazu i pusta.

ocenił(a) serial na 7

napewno sto razy lepsze niz jakies Violetty i Jessie na DC.....tam poziom dopiero sięga dna...a tu można sie posmiac chociaz z "muppeta"
Zreszta to serial dla dzieciaków wiec co stare konie będąoceniac :)

grabi88r

co do Sroli to się zgodzę. Srola to największe gówno, ale JESSIE na pewno jest lepsza od C&B i to milion razy lepsza

lepsze od reszty gównianych popłuczyn po moim kochanym fox kids, toaletowy humor, czyli to co lubię, mimo tego, że ugrzecznione i średnie

użytkownik usunięty
Mily209

Ty tak na serio czy sarkazmem? Z wypowiedzi wynika i to i to.

serio serio, to jest mega głupie więc czasem się zaśmieje

Nawet, nawet...Ale niech będzie odcinek(lub nawet film!),że Crash spotyka Muppety!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones