PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833621}

Criminal: Wielka Brytania

Criminal: United Kingdom
6,8 4 005
ocen
6,8 10 1 4005
Criminal: Wielka Brytania
powrót do forum serialu Criminal: Wielka Brytania

Te serial to taki uwspółcześniony dramat klasyczny. Ta odsłona jest lepsza niż wersja DE, ale tylko pierwszy odcinek był naprawdę dobry. Ep1 - 7, Ep2- 3, Ep3 - 4, dlatego całość oceniam na 5-. Ogólnie rzecz biorąc jestem trochę rozczarowany serią, która (jak się okazuje) ma na IMDb ma zbyt zawyżoną ocenę - to oczywiście tylko moje subiektywne zdanie.

ocenił(a) serial na 6
Paraves

Dokładnie. 1 odcinek był na b.dobrym poziomie - narobił smaku. Drugi, jeszcze można wliczyć w koszta bo znowu najgorszy nie był, ale 3 odc to już niestety kicha. Niemiecki i Francuski wypadły lepiej jeśli wziąć całość pod uwagę. Ale jeśli chodzi o jeden odcinek - jedną historię to Brtyjski 1 odc chyba najlepszy.

Paraves

Po prostu w tej części świata dominują zrzędy ochoczo dzielące się negatywnymi emocjami, ot i tajemnica imdb vs filmweb. Mój koment oczywiście wpisuję się w tą prawidłowość ;)

Paraves

Zapowiedź drugiego sezonu...
https://www.youtube.com/watch?v=e2iI1vDfO2Y&t=0s
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Paraves

Zgadzam się. Najnudniejszy i najgorszy jak dla mnie ze wszystkich do Spain. Reszta zbliżony poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones