PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769705}
6,4 1 270
ocen
6,4 10 1 1270
Crisis in Six Scenes
powrót do forum serialu Crisis in Six Scenes

Może jestem uprzedzona do Miley Cyrus ale grana przez nią postać to dla mnie irytująca hipokrytka...

acwero

Wydaje mi się, że taki jest cel reżysera, że ta cała rewolucja jest ostatecznie wyjątkowo naiwna i opływa hipokryzją - więc to jak najbardziej prawidłowa refleksja - co do Miley Cyrus to jest po prostu źle zagrane, bardzo źle. Woody zawsze miał nosa do aktorek, kobiet na ekranie, ale tutaj to był strzał w kolano bo to najgorszy punkt serialu. Źle zagrane, ta postać miała fascynować, zakochiwać w naiwnej rewolucji a po prostu odraża na ekranie.

picek

"Źle zagrane, ta postać miała fascynować, zakochiwać w naiwnej rewolucji"

Możesz powiedzieć skąd wiesz co ta postać miała?

ocenił(a) serial na 6
picek

Zgadzam się, że Miley Cyrus to nie był trafny wybór obsadowy. Ona nie jest dobrą aktorką. Serial by był lepszy, gdyby Allen zatrudnił kogoś innego.

ocenił(a) serial na 7
acwero

Przede wszystkim Miley Cyrus według mnie nie pasuje do klimatu filmów Allena i jeszcze bardziej nie pasuje do tej roli. Jest zbyt wymuskana jak na hipisowską rewolucjonistkę. Była zdecydowanie najsłabszym punktem tego serialu. Widocznie ktoś bardzo chciał, żeby w nim zagrała, i tak się też stało.

Dr_Gonzo35

Córki Allena były jej fankami. Pewnie im uległ. Na planie miały z nią kontakt. Podobno nawet się zaprzyjaźnił. Cóż, starszy pan uległ dzieciom. Nie on pierwszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones