PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142003}

Cristal

7,4 70
ocen
7,4 10 1 70
Cristal
powrót do forum serialu Cristal

"Cristal"

ocenił(a) serial na 9

Bardzo fajna i ciekawa telenowela, lepsza od późniejszej wersji, "Cristiny" na "TVN-ie" ...

"Cristal", była to jedna z pierwszych telenowel, chyba? Emitowana faktycznie na TVP3. oprócz "Manuleli" (genialna tela) i "Marii" (te na Poloni 1), "Marii Celester", "Niebezpiecznej, którą oglądałam z mamą, jak byłam malutka, też miałam, może 6, 7 lat? Nie więcej... Z tej telenoweli, jak i wymienionych. Kojarzę, tylko kilku aktorów i w strzępach historię głównej bohaterki... Poza tym nic, więcej nie pamiętam... Ale moją ukochaną telenowelą, jest "Paulina" i to zdecydowanie. Świetna też była "Serce Clarity", "Esmeralda", "Paloma", "Rosalinda", "Luz Maria", "Angela"... te były, są i będą super! :)

Szkoda, że takich telenowel już nie robią. Tym nowym bardzo, bardzo daleko do tamtych klasyków. Scenariusze, obsada... :(

ocenił(a) serial na 9
j_wisniewska9

Zgadza się, o wiele lepsza od Christiny. Jedną z przyczyn był fakt, Jeanette Rodriguez była o wiele naturalniejsza od Adeli Noriegi. Lepiej od swych meksykańskich '"alter ego" wypadli też Carlos Mata i Lupita Ferrer

k.gwiazdeczka

Cristina była świetna i zarówno Adel jak i Helena Rojo świetnie wypadły w swoich rolach

kami09

Helena owszem, ale Adela od zawsze gra na trzech minach i w porównaniu z Jeanette wypadła jak cień.

kami09

Zgadza się Helena świetnie wcieliła się w postać Luciany, aczkolwiek oryginał to oryginał :):)
choć bardziej do gustu przypadła mi "Cristina"

j_wisniewska9

A pamiętacie "Różową damę" i "W kamiennym kręgu"? To były prawdziwe hity :)

ocenił(a) serial na 9
ewa313

Różową Damę ?? Jasne :) Puszczali ją tuż przed Cristal i grali w niej ci sami aktorzy - Carlos Matta i Jeanette Rodriguez - rewelacyjna parka, dużo lepsza od Adeli i Rene,
Ale to chyba wina Adeli, bo Rene bardzo mi się podobał z Corraimą Torres z Marii Emilii i Silvią Navarro w CME

barbarella_fw

Chyba pomyliłaś aktorów. "...z Corraimą Torres z Marii Emilii i Silvią Navarro w CME" grał Juan Soler, a nie Rene Strickler.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones