PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855914}
6,8 1 210
ocen
6,8 10 1 1210
Cruel Summer
powrót do forum serialu Cruel Summer

Fakt że to Mallory widziała Kate a nie Jeanette był wręcz oczywisty, od początku można było się tego domyślić, chociaż jak się okazało nie "widziała jej dokładnie" widziała postać ale nie widziała jej twarzy, nie wiedziała że to była Kate, za to scena ostatnia mnie zaskoczyła, nie spodziewałem się że Jeanette jest TAK pokręcona i że jednak finalnie wyszło że faktycznie to ona była najbardziej porąbaną postacią i słusznie zasłużyła na to szkalowanie, jeszcze ten jej uśmieszek, chociaż no TEORETYCZNIE to faktycznie jej "nie widziała" nikt nie mówił nic o SŁYSZENIU XD a tak poważnie, to no nieźle to wszystko rozpracowała tak że wyszło finalnie na jej korzyść i nikt nie ma pojęcia o prawdzie, nawet Kate. Jestem ciekawy szczerze jak zamierzają to pokierować w 2 sezonie.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Zapomniałem dodać: Jedynie rozczarował mnie element z "Annabelle", rozwiązanie tego aspektu było bardzo anty-klimatyczne i nijakie.

Rrouge

Mnie też rozczarował wątek Annabelle. Liczyłam na coś mroczniejszego. :(
Jeanette w ostatnim wywiadzie była ubrana identycznie jak Kate, to już było dziwne. Ostatniej sceny się nie spodziewałam.
Co do drugiego sezonu, moim zdaniem mogliby już zakończyć serial, żeby nie przesadzić. Wszystkie wątki się zamknęły, wszystko jest jasne. Już w pierwszym sezonie zdarzały się nudne odcinki, gdzie jedynie pod koniec dowiadywaliśmy się czegoś nowego o sprawie. Miałam wrażenie, że nic nie wyjaśnią w pierwszym sezonie, bo strasznie przedłużali.

ocenił(a) serial na 7
GrumpyFox

No tak, ale dlatego o tym wspomniałem bo 2 sezon jest już oficjalnie zamówiony xD nawet pod koniec odcinka po napisach dali informacje "SEASON 2 IN 2022".

Rrouge

W zasadzie jedna rzecz wskazywała na ostatnią scenę. Podczas telewizyjnego wystąpienia Kate, Jeanette aż cała skakała z nerwów. Gdyby to była tylko kwestia tego jednego wejścia po szklaną kulę - raczej by tak mocno nie reagowała. Reszta w miarę się kupy trzyma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones