PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627996}

Cucumber

7,5 398
ocen
7,5 10 1 398
Cucumber
powrót do forum serialu Cucumber

Pierwszy odcinek ogórka i banana zaliczony. Nie jest to już pierwszy serial o gayach jak w przypadku Queer wiec raczej juz nikogo warstwa obyczajowa nie zaszokuje. Bohaterowie są starsi główny to 46 pracownik firmy ubezpieczeniowej i jego partner – niby nudna klasa średnia. Film jednak skrzy się od dobrego humoru sytuacyjnego, niezłych dialogów i zwrotów akcji. Jak na pierwszy odcinek nieźle. Dobra rozrywka na czwartkowy wieczór.

ocenił(a) serial na 9
fajnyborys

zgadzam się. i w sumie muszę przyznać, że byłam zdziwiona, bo zakładałam, że Banana bardziej mi się spodoba (w końcu opowiada o ludziach w młodym wieku i wgl), a tymczasem chyba bardziej mnie zainteresował Cucumber. tak czy siak, będę śledzić obydwie serie.

lunajka

Ubawiła mnie sytuacja w której młody czarny chłopak rozwodził się nad swoim tragicznym losem, brakiem akceptacji, ojczymem, etc. i zakończył to zdaniem "a twoja herbata miała być z cukrem?"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
janek55

w 3 odcinku jest mega gorąco :)

użytkownik usunięty
PawelKora

Witajcie. Mogę się dowiedzieć, gdzie można obejrzeć ten serial w internecie ? Nie często ostatnio jestem w UK i nie mam możliwości oglądania.

użytkownik usunięty

PS. A co z serialem "Banana" ? Też coś wiadomo gdzie obejrzeć?

Oba, a właściwie 3 bo jeszcze Tofu, sa na 4od, poza UK nie osiągalne, chyba ze po kombinujesz, kiedyś wspominał mi cos o tym znajomy informatyk.

użytkownik usunięty
fajnyborys

Dziękuje :]

ocenił(a) serial na 7

na chomiczku tak i Ogór jak i Banana. Z tym ze tylko E01 maja PL napisy

użytkownik usunięty
rozmartyn

dzięki :)

użytkownik usunięty

Poszukuje tlmaczs do tego serialu


Mógłby ktoś skończyć tłumaczyć po Patricku odcinki od2 do 8

fajnyborys

Gdzie można obejrzeć cucumber? Przeszukałam juz chyba cały internet...

olkalaskowska07

Teraz to już chyba tylko na www.Channel 4 all - niestety w Polsce niedostępny.

ocenił(a) serial na 8
olkalaskowska07

na c d a

fajnyborys

Nie mam nic do gejów dopóki nie afiszują się ze swoją orientacją (tyczy się to też par hetero łączących zaślinione jęzory w autobusie miejskim, żebym nie wyszedł na homofoba^^, mam z resztą kolegę geja) i nie adoptują dzieci. Co do serialu niestety to nic innego jak wielki wulgarny manifest. 0 inteligentnego humoru, jedynie ten obleśny i niesmaczny. Nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones