PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40183}

Cuda

Miracles
7,6 1 111
ocen
7,6 10 1 1111
Cuda
powrót do forum serialu Cuda

Po prostu to jak zakończyli 13 odcinek samo się prosi o kontynuację, raczej to nie nastąpi :P. Szkoda, że tak wciągający i orginalny serial został tak "brutalnie" przerwany, co stanie się dalej nigdy nie będzie nam danę się dowiedzieć :(

ocenił(a) serial na 8
Grugru

No, szkoda :( Mi również bardzo podoba się ten serial, jest bardzo tajemniczy :) Skeet Ulrich poradził sobie w nim świetnie, został stworzony, żeby w nim zagrać.

ocenił(a) serial na 9
koa222

Myślę, że gdyby chcieli zrobić drugi sezon zrobiliby go już dawno(serial ma 5 lat). Ostatnio dzieje się tak z wieloma dobrymi amerykańskimi serialami. Kręcą tylko jeden sezon poczym przestają trwoniąc kasę na inne badziewia (vide Jerycho, gdyby nie akcja fanów nie nakręciliby drugiego sezonu). Przy okazji Skeet Ulrich równie dobrze zagrał właśnie w Jerycho jako Jake Green.

ocenił(a) serial na 10
azaorski1

Nie chcieli, co było dość zaskakujące jeśli wziąć pod uwagę recenzje krytyków, które nazywały serial darem z niebios. Te odcinki, które znamy nie są nawet pełnym pierwszym sezonem.

ocenił(a) serial na 9
Leslie

Zgadzam się z Tobą. Moim zdaniem pierwszy sezon mógłby skończyć odcinek, w któreym spełniał by się sen ludzi, którzy widzieli napis. Chodzi mi o spodkanie Paula z jego ojcem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones