PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40183}

Cuda

Miracles
7,6 1 112
ocen
7,6 10 1 1112
Cuda
powrót do forum serialu Cuda

Wprost genialny. Świetne pomysły i scenariusz. Wspaniała obsada, nie mogło być lepiej. Do tego ZNAKOMITA muzyka, z niektórymi scenami tworzy wręcz piorunujące wrażenie (aż ciarki przechodzą po całym ciele). Absolutne dzieło. POLECAM.

JoNNy_908

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, serial genialny. Od siebie tylko dodam iż żałuje że powstało tylko 13 odcinków.

ocenił(a) serial na 7
beksi

bardzo fajny serial. Wielka szkoda ze brak kontynuacji .Dałem 7/10 bo niektóre odcinki w połowie sezonu przynudzały stwierdzam.

JoNNy_908

to był serial!! po prostu świetny!! też ubolewam ,że za krótki i bez kontynuacji :(

JoNNy_908

W pełni się zgadzam. Moim zdaniem lepszy niż Z Archiwum X, choć nie kultowy, jak ten ostatni. Zresztą nie miał szansy taki być z uwagi na małą liczbę odcinków i zaledwie jeden sezon. Faktycznie, muzyka i zdjęcia w tym serialu stwarzają niesamowity klimat. Z aurą tajemniczości i jednocześnie chwilami straszny, a chwilami piękny. Naprawdę warto zobaczyć.

JoNNy_908

Właśnie zaczynam oglądać. Lepszy niż "Gra o tron"?

ocenił(a) serial na 7
martinos1985

na pewno inny....

ocenił(a) serial na 5
martinos1985

śmieszne, to jak porównać czekoladę do błota. Cuda to bardzo słaby serial.

JoNNy_908

Pierwszy odcinek był kapitalny drugi już mniej im bliżej konca tym gorzej

ocenił(a) serial na 9
GhostDeath

tez uważam, ze pierwszy odcinek był najlepszy ale chociaż kolejne mu nie dorównują to i tak serial jest bardzo dobry. Mimo to, oczywiście szkoda, ze historia, z cudów zeszła na jakieś manowce..

ocenił(a) serial na 10
JoNNy_908

Jest 2016 a ja kolejny raz wracam do tego serialu i za każdym razem przeżywam to samo rozczarowanie że nie wznowili tego serialu :( Zdecydowanie mój ulubiony serial.

nikowiec

Bardzo słaby serial. Przy drugim odcinku skończyłem. Tak wiało nudą, że musiałem skończyć, żeby się nie rozchorować.

ocenił(a) serial na 9
nikowiec

To był też kiedyś mój ulubiony serial. Sprawdź Netflixowy "Messiah". Dzisiaj premiera. Od twórcy "Miracles" :) Ja jestem na drugim odcinku i jak na narazie mocno polecam!

ocenił(a) serial na 10
dojwpl

Dziękuję bardzo za polecenie, na pewno obejrzę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones