PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689594}

Cumbia Ninja

7,5 139
ocen
7,5 10 1 139
Cumbia Ninja
powrót do forum serialu Cumbia Ninja

Mam ogromną prośbę... czy mógłby mi ktoś streścić drugi sezon? Bo oglądać jakoś nie mam ochoty, a chciałabym wiedzieć jak tam się rozwinęły losy bohaterów.

ocenił(a) serial na 8
Klaudia192

oglądałam wszystkie odcinki. Niestety są dostępne tylko po hiszpańsku. W drugim sezonie Juana udawała amnezje aby wrócić do rodzinnego domu i odnaleźć zabójcę swoich rodziców. Pojawiło się tez kilka nowych postaci. Niestety nie jestem w stanie ich wymienić. tak jak w La Colina był smok tak w Juana wstąpiła jakaś pantera (chyba?). Przez co nie mogła być z Hache.. Później jakoś to wspólnie przezwyciężyli.
Mimo, że ie znam hiszpańskiego i tak naprawdę niewiele rozumiałam z dialogu to i ta z wielkim zapałem obejrzałam ten serial do końca. Bardzo żałuję że nie emitowali go w Polsce. Dzięki temu wiele kwestii by się dla mnie wyjaśniło.



ocenił(a) serial na 6
karolaaaaaaa

Dziękuję za odpowiedź.

karolaaaaaaa

Nie pantera tylko gepard :P ten motyw zaczal sie od 3 sezonu. W drugim sezonie Juana udawala tylko amnezje, Hache nie mogl na nia patrzec, na jakims przyjeciu zaspiewali razem piosenke, gdzies w polowie sezonu Hacze mial walke z Italo, Hache wygral, wtedy Chopin powiedzial mu, ze Juana nie stracila pamieci, wtedy Italo porwal Juane, Hache ja odbil, spedzili razem noc i znowu sie rozstali, wtedy przymkneli wujka Juany. Ogolnie to bardzo malo interakcji miedzy nimi bylo- zarowno w 2 jak i 3 sezonie. 3 sezon wygladal podobnie tyle, ze Juana na poczatku imprezowala, potem Italo zostal jej ochroniarzem, caly sezon trenowala, Hache mial romans z jakas fotografka, na koncu Hache i Juana mieli walke, oboje zgineli, potem ozyli i na koncu byli szczesliwi, bylo pokazane jak razem podrozuja. Ogolnie to 3 sezon jeszcze na dziwniejsze tory zszedl, a szkoda bo 1 sezon bardzo mi sie podobal i tak samo polowa 2 sezonu, potem zaczelo byc dziwnie.

ocenił(a) serial na 8
keteek

A znalazłas gdzieś może ten serial w innym języku niż hiszpański?

karolaaaaaaa

nie ale nawet nie szukalam wiec to nie znaczy, ze go gdzies tam nie ma ;) ja ogladalam te odcinki nastepnego dnia po premierze i od tamatego czasu nie szukalam, a jednak juz troche minelo od tamtego czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones