PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689594}

Cumbia Ninja

7,5 139
ocen
7,5 10 1 139
Cumbia Ninja
powrót do forum serialu Cumbia Ninja

2 sezon

ocenił(a) serial na 8

Czy bedze 2 sezon?

ocenił(a) serial na 8
puma33

Będzie. Podobno ma być emitowany (tylko nie wiem, czy w Polsce, czy w Ameryce) od września.

ocenił(a) serial na 9
Blair_W

https://www.youtube.com/watch?v=Ccxkxy2K5NY promo,ja czuje,że ten sezon będzie jeszcze lepszy! <3

maaarz

na facebooku napisali na ich stronie że w październiku premiera ale to w Ameryce

puma33

dziś ma swoja premierę ale za granicą

virginia_virgi

To u nas pewnie na Fox jakoś wiosną?

avosette

nie wiem kiedy . Pisałam do fox life napisali ze na razie nie maja w planach puszczenia Cumbia Ninja , lepiej po raz setny puszczać powtórki czarodziejek i innych seriali ;/

virginia_virgi

!wszy sezon leciał wiosną,więc możliwe,że wiosną dadzą Cumbię,skoro był 1wszy sezon...

avosette

no fajnie by było :D

virginia_virgi

Chyba nici z 2go sezonu w naszym kraju.Stacja,która wyświetlała 1wszy sezon przeobraziła się w komediową,także na próżno czekać na nowy sezon tam czy na cho mi kuj. Pozostaje nauczyć się hiszpańskiego.

avosette

no ale mogą puścić na FOX bo widziałam że sezon pierwszy leci na fox :"D

virginia_virgi

Zatem jest nadzieja,ale to i tak najwcześniej wiosną,jeśli w ogóle.

avosette

Pisałam ostatnio do FOX, odpisali mi że na razie nie mają w planach emisji drugiego sezonu :(

nikoove

a to dupa;/

ocenił(a) serial na 8
puma33

najgorsze jest to ze sie wciagnelam w ten serial. 2014 puscili 8 odcinkow drugiego sezonu, a od marca bedzie kolejne 9. Dlaczego nikt nie tlumaczy do diaska? wyjdzie na to ze bede musiala ogladac z ang subsami bo nie wytrzymiem. :/

aniatys

Oglądasz online z napisami ang czy z torrentów ściągasz? Jak dla mnie ang napisy bomba :)

avosette

Ja nawet z torrentów coś nie potrafię znaleźć aktualnie. Skoro korzystasz z angielskich napisów to zgaduję że tobie udało się ściągnąć. Podpowiesz coś? Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
puma33

dziś 2016 i nic nie słychać o drugim sezonie nie wiadomo co dalej ponoć jest 2 sezon 8 odc ale nawet w sieci nie idzie ich znaleźć

ocenił(a) serial na 8
juras129b

były trzy sezony jednak pozostałe dwa nie były emitowane w Polsce i pewnie już nie będą dlatego nici nawet z tłumaczenia. Ja oglądałam całość w angielskiej wersji.

karolaaaaaaa

"Ja oglądałam całość w angielskiej wersji." -> Jak? Gdzie? :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones