PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164727}
7,5 540
ocen
7,5 10 1 540
Cyber City Oedo 808
powrót do forum serialu Cyber City Oedo 808

świetna seria OAVek

ocenił(a) serial na 8

jeżeli jesteś fanem cyberpunku to koniecznie musisz obejrzeć CYBER CITY OEDO 808!!
niestety patrząc na liczbę oddanych głosów (a 14 lutego 2008 jest ich z moim aż 7) można dojść tylko do jednego wniosku, że jest to produkcja praktycznie nieznana. szkoda, bo w zalewających sieć tasiemncowych anime znikają takie perełki jak ta.
CYBER CITY OEDO 808 to bardzo dobrze zrealizowane anime. jeżeli chodzi o ten gatunek to plasuje się (w moim prywatnym rankingu) zaraz za "Akirą" i cały serialem "Ghost in the Shell SAC". trzy historie, które przedstawili twórcy, wręcz ociekają klimatem. postaram się rozpropagować tą produkcję wśród wszystkich znajomych lubiących takie kino.
polecam 8/10 :)

SickBastard

A ja polecam również Goku Midnight Eye http://www.filmweb.pl/f34687/Goku+Midnight+Eye,1989 - zupełnie u nas nieznane :/

ocenił(a) serial na 8
SickBastard

Kupiłem kiedyś na vhsie i te 3 odcinki wgniotly mnie w fotel. Niedawno wydano to w Polsce na dvd i niestety się rozczarowałem, a to dlatego iż dostaliśmy ta OAVke w wersji oryginalnej czyli japońskiej(ver oryginalna nie zawsze jest lepsza). Na kasecie miałem wersje anglojęzyczną wraz z nowym soundtrackiem, który zawierał melodie bardziej pasujące do klimatu tego serialu (jakis rock/techno), natomiast wersja japońska posiada mdlą lichą muzyczkę nadająca sie do filmu dla malych dzieci. Sceny gdzie coś się działo przy jap soundtracku nie oddawały w pełni dynamiki tej sceny i tu daje minus. Ver jap 7/10, ver ang 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones