PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164727}
7,5 540
ocen
7,5 10 1 540
Cyber City Oedo 808
powrót do forum serialu Cyber City Oedo 808

8/10

ocenił(a) serial na 8

Miniserial, 3 odcinki:
1-trzymająca w napięciu akcja i świetny motyw postmortalnego złączenia człowieka z siecią! 8/10
2-anime akcji, krwawej walki i bardzo dobrze zrealizowany motyw cyborga 9/10
3-gotyckie anime.Wampiry do cyberpunku po prostu nie pasują 6/10
Sam pomysł zatrudnienia w policji przestępców skazanych na 300 lat , gdzie za każdego złapanego kryminalistę zmniejsza im się wyrok jest pierwszorzędny. Na każdą sprawę mają deadline po którym ich głowa eksploduje za sprawą obroży elektronicznej.

None200

zgadzam sie.
ostatnia czesc byla najgorsza...

ocenił(a) serial na 8
matix87

Mi się podobała, pierwsza też, nudziły mnie środkowe.

ocenił(a) serial na 10
matix87

to nie był jakis bajkowy wampir, tylko mutacje genowe, eksperymenty naukowców a wyszła im istota wampiropodobna. mnie się podobało.

None200

CO wy za herezje głosicie. Motyw wampira był genialny!! 3 odcinek był dla mnie najlepszym odcinkiem. Fakt nie miał w sobie tyle akcji i napięcia jak w 2 pozostałych ale jest po prostu piękny ;). Normalnie dawno się tak nie wzruszyłem oglądając jakiś film , jak w momencie w którym Benton wypuścił kapsułę. To anime jest genialne :D
ścieżka dźwiękowa to arcydzieło. Grafika jest baaaardzo zadowalająca i utrzymana w stylu który niesamowicie pasuje do klimatu. Postacie mają narysowane bardzo ładne normalne oczka ;] a nie wywalone na za przeproszeniem pół ryja. Oedo jest wypasione i szczerze wątpie czy znajdę lepsze lub dorównujące mu anime. Wiem że nigdy nie wykasuje Oed'a będzie tam siedzieć do końca komputera wraz z N.G.E.
10/10

ocenił(a) serial na 10
None200

no po kolei jak leci pierwsz anajlepsza druga mniej trzecia jeszcze ,mniej ale jakby z krotkiego anime wykrecic przyszlosciowe wampiry, cyber policje, cyber miasto i to wszystko i na spokojnie przemyslec mamy hit ktory zasluguje na 9 na 10. 10 daje.. za innowacyjnosc. i zeby nie przepadlo. wyrw.!

None200

czemu od ma tak malo odcinkow i tak z dupy sie konczy?:( czyzby nie osiagnal oczekujaca liczbe widzow?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones