PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37629}

Cyklon Tracy

Cyclone Tracy
7,4 54
oceny
7,4 10 1 54
Cyklon Tracy
powrót do forum serialu Cyklon Tracy

byłam mała jak to oglądałam i do tej pory nie mogę zapomnieć.marzę aby to zobaczyć znowu. tylko jak i gdzie???

użytkownik usunięty
lala_4

Chętnie bym Ci pomógł. Sam szukam tego filmu bardzo mi na nim zależy. Jak uda Ci się go dorwać to daj mi znać na sq6elb@poczta.onet.pl

lala_4

znalazłem na youtube w 23 odcinkach zaczynając od tego: http://www.youtube.com/watch?v=nN3WHirvlYE

lala_4

Witam,
Ja tak samo. Oglądałem jak byłem mały, do dziś mam widok niektórych scen przed oczyma i nie mogę zapomnieć tego filmu.

lala_4

Niesamowite! Mialam 7 moze max 8 lat kiedy ogladalam ten film i pamietam tylko ze bardzo przezywalam cala akcje i film trzymal w napieciu do konca! O dziwo pamietalam tytul i rowniez nieraz szukalam go w sieci ;/

lala_4

jestem tu z tego samego powodu

lala_4

Ja tak samo, pamiętam tytuł do dziś, też miałem z 8 lat i kilka razy dobrze sprawdziłem później, czy w Polsce cyklony się pojawiają, matce nie uwierzyłem, gdy mówiła, że nie :)

lala_4

Ja też oglądałem go w wieku 7-8 lat. Zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Pamiętam, że wyczytałem we wszystkich encyklopediach w domu, u dziadków, wujków itd o cyklonach i innych silnych wiatrach, bo bałem się po tym filmie jak cholera. Chętnie bym go sobie odświeżył, tylko nigdzie nie mogę znaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones