PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724735}

Człowiek z Wysokiego Zamku

The Man in the High Castle
7,5 15 186
ocen
7,5 10 1 15186
Człowiek z Wysokiego Zamku
powrót do forum serialu Człowiek z Wysokiego Zamku

Jak, no jak?

ocenił(a) serial na 10

Powiedźcie, jak to możliwe, że Rufus Sewell nie dostał Emmy za rolę drugoplanową w tym serialu, dostała za to Lena Headey za GoT. Nie zrozumcie źle, lubię GoT i czekam na finałowy sezon... Ale myślę, że Sewell jest bardzo niedoceniany. W Człowieku z wysokiego zamku zagrał genialnie. Jest chyba najlepszym nazistą jakiego widziałam, poza nagraniami tych prawdziwych

ocenił(a) serial na 7
Marciutka_filmaniak

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 9
Marciutka_filmaniak

he, he... Mnie z kolei podobają się "kreacje" ichniejszych szmalcowników czyli tzw. łowców nagród, też dość wyraziste, ale na ile prawdziwe...?

ocenił(a) serial na 6
Dressyeel

Ciężko powiedzieć, mało zostało przekazów o nazistowskich łowcach nagród w stanach...

użytkownik usunięty
Marciutka_filmaniak

Owszem, Rufus jest bardzo niedocenianym aktorem, czasami mnie szlag trafia jak się okazuje, że np. dostał nominację a nagrody już nie. Nie mówiąc już o nie dostaniu nawet nominacji...

ocenił(a) serial na 9

Poprawność polityczna. Wyobraźcie sobie reakcje mediów, ryk dziennikarzy gdyby nagrodzono kogoś kto gra SS-mana.
Z tego samego powodu Bruno Ganz za rolę Hitlera w "Upadku" nie dostał nic...

Siguardo

Co za debilny komentarz. Jakoś Christoph Walz zdobył Oscara za bękarty wojny za rolę nazisty i nikt z tego powodu nie płakał. Poprawność polityczna... komiczne

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Siguardo

Wtf??? Co to ma wspólnego z tym co wcześniej napisałeś. Waltz grał Ssmana i tyle. A jakie to ma znaczenie w jakiego rodzaju filmie?. Nie twierdzę że poprawność polityczna nie istnieje w Hollywood ale wrzucanie wszystkie w to hasełko jest śmieszne

Siguardo

Rufus nie gra SS-mana tylko US-manna xD ale jest naprawdę genialny Oo ,takiego połączenia słodkiego ojca i partnera z bezwz
ględnym sku..........kim urzędnikiem nazistowskiej machiny jeszcze nie widziałem.

Marciutka_filmaniak

Lena Headey nie dostała Emmy za rolę w GoT, miała tylko nominacje.

ocenił(a) serial na 8
Marciutka_filmaniak

Drugoplanową?? Tam ciężko stwierdzić kto jest 1 a kto 2 planową postacią. Może dlatego?? Nie wiedzieli za co dać nagrodę?? A gra naprawdę świetnie, ode mnie dostał dychę.

ocenił(a) serial na 9
Marciutka_filmaniak

Zgadzam się. Uwielbiam ten serial, a ten pan jest jego najlepszym aktorem.
Rola trudna, wielopłaszczyznowa. Jeśli taki SSman rzeczywiście by istniał to nie byłby sobą tak świetnie jak jest nim pan Rufus

ocenił(a) serial na 9
Marciutka_filmaniak

True.
Cary-Hiroyuki Tagawa jako minister handlu też daje radę.

ocenił(a) serial na 6
panorek

HA ha, poważnie? Dobre sobie. Z tym wiecznie przyklejonym do twarzy grymasem? Jak by się jeszcze nie otrząsnął po walce z Liu Kangiem.^^ Gra tragicznie, czasem patrzeć na Niego nie mogę.

ocenił(a) serial na 8
viatori

przed zabraniem głosu wypadałoby ogarnąć kulturę japońską i zrozumieć, że nie był komikiem tylko urzędnikiem

ocenił(a) serial na 6
sucinum

Rozumiem, że urzędnik musi być stonowany i trzymać emocje na wodzy, to normalne ale jego mimika ogranicza się do jednej miny - wielbłąda z zatwardzeniem...

ocenił(a) serial na 9
panorek

Sewell, Fuente i Tagawa to dla mnie mistrzowie tej serii. Za to najgorszym ogniwem jest i tutaj Davalos - nie dość, że jej postać (Juliana Crain) sprawia, że z bólem oglądam każdy kolejny odcinek, to jeszcze ona sama nie pomaga...

ocenił(a) serial na 8
Marciutka_filmaniak

Proponuję porównać jego fizjonomię z widoczną na załączonym linku, może wówczas odpowiedź stanie się bliższa... https://www.vogue.pl/uploads/repository/historia_jednego_zdjecia/phoenix-srodek. jpg

ocenił(a) serial na 8
Kadente

Co masz na myśli? :)

ocenił(a) serial na 6
Kadente

Joaquin Phoenix jest zupełnie inny. Jest zawsze ponury ale w pozytywny sposób. Tagawa też jest spoko ale nie w tym serialu, tu coś mu nie pykło.

ocenił(a) serial na 9
Marciutka_filmaniak

Słusznie dostała Lena.
Na Rufusa dobrze się patrzy ale rola dosyć stonowana.
Ot chłodny wyrafinowany faszystą....
Taka Merkel w spodniach.

ocenił(a) serial na 8
HRA

Stonowana rola, chłodny, wyrafinowany faszysta? Chyba oglądaliśmy inny serial...

ocenił(a) serial na 6
Sol89

Chyba ani razu nie krzyknął podczas 4 sezonów ale był z niego niezły psychol, w dodatku inteligentny i opanowany, także chłodny i wyrafinowany w zupełności do niego pasuje.^^

ocenił(a) serial na 6
Sol89

Akurat spojrzałem na Twój profil i proszę Cię - nie oglądaj tego Matrixa, zniszczysz Sobie świetną trylogię i już tego nie odzobaczysz.^^

ocenił(a) serial na 8
viatori

Słyszałam, że jest słaby, ale jednak - powrót Neo, nie wiem czy zdołam się powstrzymać przed obejrzeniem :D

Marciutka_filmaniak

Dobry nazista.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones