PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724735}

Człowiek z Wysokiego Zamku

The Man in the High Castle
7,5 15 260
ocen
7,5 10 1 15260
Człowiek z Wysokiego Zamku
powrót do forum serialu Człowiek z Wysokiego Zamku

Serial dobrze zrobiony, ale akcja mogłaby się posuwać o pół tempa szybciej. Nie wiem jak innych, ale Juliana strasznie mnie irytuje.

elkolo

Chyba wątki z nią. Ten serial to jest trochę wydmuszka, część wątków jest bez sensu, nudnych, naiwnych, banalnych, robiących za wypełniacz czasu, do nich należą wątki z Julianą, zwłaszcza w drugim sezonie, ale nic nie przebije tych z Frankiem, to była ulga, gdy wreszcie zdechł.

ocenił(a) serial na 7
elkolo

Zgadzam się, tempo zbyt wolne, choć, przyznaję, wciągnęłam się. Juliana ciągle płacze- ile można płakać, to irytujące! ;)

ocenił(a) serial na 7
elkolo

mi się podoba, ładna jest dlatego można jej więcej wybaczyć... :)

ocenił(a) serial na 7
elkolo

Jestem po 4 serii - nadal nie rozumiem motywów jej postępowania. Jest tak okropnie mdła, że sceny z nią nudzą. Zgadzam się, że jest bardzo ładna, ale ładną buzią nie buduje się dobrej postaci.
Bardziej lubię Helen Smith.

ocenił(a) serial na 9
BonaLiteratura

Bez Juliany przestałbym oglądać, więc przestańcie bredzić

ocenił(a) serial na 6
HRA

Jest irytująca, brzydka, drewniana, a twórcy kilka razy, na siłę podkreślają w serialu, że ma ok 20 lat, chociaż wygląda dokładnie na tyle ile ma aktorka która ją gra, czyli pod 40...(30-kilka w czasie kręcenia).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
HRA

Wzrok mam niezły, głupi - mam nadzieję że nie, siurek faktycznie może wydać się mały dla takiej rozchlapanej piczy. Współczuję że podoba ci się taki wór Bóg wie czego z żelazkiem zamiast twarzy. Pozdro. ^^

ocenił(a) serial na 9
viatori

Ależ ona podoba się każdemu normalnemu, heteroseksualnemu facetowi...
W każdym razie współczuję ci małego siurka...

ocenił(a) serial na 6
HRA

Szanuję Twoje prawo do myślenia, że masz rację.^^

ocenił(a) serial na 9
elkolo

W tych podłych czasach wolelibyście oczywiście Larę Croft,a tak musicie znosić irytującą Julianę. Widocznie taki był zamysł twórców,według mnie gra bardzo poprawnie ,wręcz bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 7
pabomir

Ale tylko tę Larę Croft w wykoniu Angeliny Jolie. Wiesz, tę z dużymi cyckami.

ocenił(a) serial na 10
elkolo

Akcją z kilku odcinków, można by obdzielić połowę kilku sezonowych seriali. Fabuła jest genialna w tej produkcji. Co do Juliany to się trochę zgodzę, ale cóż zrobić.

yuutoo

A ja ją lubię, aktorka śliczna, postać ciekawa i ważna.

ocenił(a) serial na 6
Tapir_filmaniak

Obok "ślicznej aktorki" to ona nawet nie stała.

elkolo

Jeden z najgłupszych seriali EVER..dla lewaków, Julek i POlitycznie POprawnych, wystarczy obejrzec ostatni odcinek ostatniego sezonu. Kobieta i oczywiście murzynka namawia ludzkość aby się nawrócić, bo ta przebrzydłą białą rasa to rasiści co zabili Żydów, murzynów, i innych :D. Parę głupków to kupi :D....

elkolo

Też tak uważam, gdyby nie główna bohaterka serial byłby lepszy przynajmniej o dwa punkty.
Zachowuje się jakby była upośledzona, biegając od faceta do faceta i strojąc swoje miny. To tyle jeśli chodzi o jej wkład w historię, poza kilkoma dramami nie zrobiła chyba nic znaczącego przez 3 sezony, które widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones