PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114487}

Czarna Żmija 3

Blackadder the Third
7,9 12 482
oceny
7,9 10 1 12482
7,8 4
oceny krytyków
Czarna Żmija 3
powrót do forum serialu Czarna Żmija 3

Jesli ktoś ma ten kanał, polecam - mozna oglądać Żmiję w oryginale. Odkąc udało mi sie odkryć magiczny guziczek na pilocie od dekodera, oglądam Żmiję tylko po angielsku i nie żałuję. Nawet gdy nie rozumiem wszystkiego, to i tak jest o wiele zabawniej niż z lektorem (nie tylko żarty językowe nie uciekaja, ale i głosy postaci są przecież tak istotne, np jak moze śmieszyć Amy gdy się nie słyszy jej głosu?). Od jakiegoś roku ciągle nadają na zmianę wszystkie częsci Żmii, więc warto sie załapać. Teraz na pewno leci w soboty późno w nocy.

ocenił(a) serial na 9
Szarobure

mam sposobność oglądać wersję nadawaną na BBC i ten polski lektor jest fatalny. Mam skalę porównania, bo swego czasu kupowałem Żmiję na płytach w markecie, wydobywając pojemnika na kilogramy to arcydzieło ;-) I tam lektor jest inny! Rewelacyjny, w porównaniu do tego, co można posłuchać na BBC. Wiadomo, że w oryginale angielskie żarty brzmią specyficznie, ale jeśli ktoś ma możliwość kupienia płyt, to polecam gorąco. Jak odkurzę płyty z archiwum to napiszę, kto na nich czyta po polsku... no chyba, że ktoś mnie uprzedzi wcześniej.

ocenił(a) serial na 9
aku1973

Obejrzałem ponownie. Wersja wydana na DVD przez Kino Świat ma polskiego lektora w osobie pana Andrzeja Matula. Jeśli pamiętacie dialogi z Muppet Show i przyjemny głos lektora, to już wszystko wiecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones