PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114487}

Czarna Żmija 3

Blackadder the Third
7,9 12 478
ocen
7,9 10 1 12478
7,8 4
oceny krytyków
Czarna Żmija 3
powrót do forum serialu Czarna Żmija 3

Zastanawiam się co sądzicie o postaci odtwarzanej przez Hugh Lauriego? O jego grze aktorskiej w tym serialu...
Jak się domyślam jest jednym z ważniejszych bohaterów, tak?

ocenił(a) serial na 8
yasioo

Obecnie jestem świeżo po pełnej serii 3ciej (narazie niestety tylko 3ciej) - tak, Hugh gra jedną z 3 najważniejszych postaci :)
Moim zdaniem jego talent komediowy i talent do robienia z siebie głupka jest fenomenalny! Wprost płaczę ze śmiechu na sam widok księcia Jerzego, a jeśli dołączyć jego mimikę i genialne teksty - dla mnie bomba:)

ocenił(a) serial na 10
Mortiana

Ja tak samo, uwielbiam George'a. Jak dla mnie wszyscy ci, co podniecają się na widok serialu dr House powinni sobie zobaczyć, że Laurie równie dobrze potrafi się wygłupiać [i robi to znakomicie!].

leapylee

...bo Gregory House to jest taaaak śmiertelnie poważna rola ^^

yasioo

Hehe..Aż mi się śmiać chce :D Kocham go za tę rolę.Głupek jakich mało :D Poprostu.Trzeba umieć takie coś zagrać. Jest rewelacyjny.A film polecam, uśmiałam się do łeż :D Booże.....Najlepszy Lourie i Żmija..Ale ten cały Boldrick to jest Mistrz...

użytkownik usunięty
Kanterial

Dokładnie, Boldrick na prezydenta! Najzabawniejsze fragmenty Czarnej Żmij to te, w których następuje konfrontacja Żmij i Boldricka. Chociaż, sama już nie wiem, płaczę ze śmiechu niemal przez cały czas, kiedy to oglądam :).

ocenił(a) serial na 9

Baldrick a nie Boldrick

użytkownik usunięty
yasioo

Jak dla mnie Laurie i rola księcia Jerzego - geniusz xD
Niedawno poleciłam przyjaciółce (fance dr. Housa) teraz obie na widok doktora mamy ochotę się śmiać, bo widzimy te piękne loczki peruki, róż na policzkach... i ubóstwiany tekst "No nie, jakiż ja jestem nieprzytomnie przystojny młody bałwanek" :D
Kocham go za tą rolę <3
I ten pozytywny uśmiech :)

ocenił(a) serial na 10

Ja też go kocham za tę rolę xD Jeszcze polskie tłumaczenie jest genialne.
"Rajstopy są jak seks, wszędzie tego naokoło pełno a mnie się nic nie trafia" xD

użytkownik usunięty
Moai

Albo "przecież zapłaciliśmy za miejsce w parlamencie, więc nam się należy!" xD

ocenił(a) serial na 7
yasioo

Dziś zabrałam się do oglądania i szczeka mi opadła. Nie poznałam go, po przeczytaniu napisów nie mogłam uwierzyć, że to on. Jest naprawdę dobrym aktorem, chociaż niechętnie to przyznaję...

yasioo

Genialny Lauri, znakomita rola!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones