Czarna lista: Odkupienie (2017)
Czarna lista: Odkupienie: Sezon 1 Czarna lista: Odkupienie Sezon 1, Odcinek 1

Leland Bray

42m
7,3 49
ocen
7,3 10 1 49
Czarna lista: Odkupienie
powrót do forum s1e1

Jak wrażenia dla, zwłaszcza, widzów 'Czarnej listy'? :)

Obejrzałem z ciekawości, tak jak planowałem, pilot spin-offu serialu, który oglądam. Chciałem przekonać się, jak zazębiają się seriale i.. jestem teraz w kropce. O ile gościnny występ Liz wydawał mi się czymś normalnym w spin-offie serialu z jej udziałem, o tyle sposób prezentacji odcinka: totalne zaskoczenie. Nie tyle początek odcinka mieliśmy rozmowy Tomka z Liz, jak również w trakcie trwania odcinka. Ojciec a zarazem wątek Tomka będzie chyba kontynuowany w dwóch serialach (pilot by na to wskazywał, ale to zweryfikują dalsze odcinki), powraca Solomon (swoją drogą genialna relacja z Tomem :D), są tajemnice i rodzinny dramat.. i przede wszystkim, co mi się bardzo spodobało: serial wydaje się mieć więcej akcji niż 'The Blacklist'. Gościnny występ Locke'a z serialu 'Lost' na plusie :D (co oczywiście już miało miejsce w oryginalnym serialu w postaci domniemanej śmierci postaci).

Pierwotnie planowałem obejrzeć sam pilot, z ciekawości, ale po obejrzeniu najpierw 'The Blacklist' a później 'The Blacklist: Redemption' (tak, jak mają emisję, zresztą Liz nawiązuje do odcinka Czarnej Listy czyli chronologia poniekąd zachowana) odnoszę wrażenie, że twórcy niejako ZMUSZAJĄ widza oryginalnego serialu do oglądania drugiego. Obejrzę następny odcinek, aby zobaczyć, czy seriale dalej tak mocno się przenikają a jeśli tak.. to czy wiele stracę na nie oglądaniu Redemption? To chyba obecnie najważniejsze pytanie dla ew. przyszłych widzów serialu (lub raczej obu seriali). Naprawdę zaskoczyli mnie sposobem prezentacji spin-offa w pierwszym odcinku - teoretycznie powinno się móc oglądać takie twory bez znajomości oryginału a tutaj wydaje mi się to raczej.. niemożliwe :)

matiiii

s01e05 - chyba najlepszy odcinek.
Jednak wyraznie widoczna niedoskonaloscia jest to, ze najwyraźniej posiadaja możliwość teleportacji, bo pojawiają się natychmiast w miejscu gdzie być powinni o wlasciwej porze.

cameronphillips

Prawda. Zresztą cholernie dobrze ogląda się ten serial. Plus mam wrażenie, że tutaj bardziej postawiono na akcję - w każdym odcinku są co najmniej 3 sceny akcji.

Aha, wcześniej zastanawiałem się, jak to niby będzie wyglądać u boku oryginalnego serialu a okazuje się, że spin-off był przygotowany w oparciu o tygodnie, kiedy 'The Blacklist' nie ma na antenie (takie wypełnienie czasu antenowego). Jak najbardziej pasuje :) Jeszcze 3 odcinki do finału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones