PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683563}

Czarna lista

The Blacklist
7,5 22 099
ocen
7,5 10 1 22099
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista
powrót do forum serialu Czarna lista

Całkiem niezły

ocenił(a) serial na 10

Serial zapowiada się ciekawie, miła odmiana po tym co serwowano nam ostatnio. Mieszkanka Twierdzy (The Rock) z Milczeniem Owiec - wybaczcie ale ten motyw klatki tak mi się kojarzy.

UWAGA SPOILER










Niby wiemy że to może być jej ojciec - w pilocie, "straciłeś prawo gdy zostawiłeś swoją rodzinę w Wigilie", niby schemat mentor - uczeń, ale intrygujące sprawy, troszkę "Portret zabójcy" trochę klasyczny detektywistyczny. Intrygujący bo nie wiemy czemu Red poddał się właśnie teraz? I czy naprawdę jest zły? A może przez całe życie zdobywał kontakty by teraz pozbyć sie zagrożenia? Zapowiada się dobrze mam nadzieje, że nic nie popsują.

Może nie jest specjalnie nowatorski ale to miłe połączenie fabuły sprawia, że ogląda się go z przyjemnością

Kiriana

Chyba w kolejnych odcinkach będzie się wyjaśniać powoli o co chodzi, ale przypuszczam że mi mieć on jakieś powody aby współpracować z FBI, trochę FBI jest pokazane w tym serialu jako taka sierotka marysia zaś RED ma za dużo swobody

Kiriana

Ostatnie dwa odcinki raczej sugeruja, ze Red nie jest ojcem glownej bohaterki - z pewnoscia bedzie to jakies powiazanie, ale nie na linii ojciec - corka. Poza tym ostatni odcinek sugeruje, ze to on wykorzystuje FBI, a nie FBI jego xP Pytanie tylko: do czego? <3

ocenił(a) serial na 10
matiiii

To ze on wykorzystuje FBI to sie zgodze w ktoryms odcinku powiedzial ze FBI pacuje dla niego :P

Ale z ojcostwem poczekam z osadem poniewaz na pytanie czy znales mojego ojca odpowiedzial bardzo wymijajaco. Coraz bardziej sie do niej zbliza. Zreszta podobno przez cale zycie mial na jej punkcie obsesje.

FBI czyma sie schematow i standardow ktore RED bardzo dobrze zna. Realnei te sluzby sa w stanie przymknac oko na wiele by dorwac tych zlych czy tez wykazac sie na lini walki z teroryzmem. Troszke to przekolorowane ale po zamachu nie koeniecznie sie im dziwie.

Tak czy inaczej serial nabiera rumiencow ;)

Kiriana

Wiec co do FBI i Reda sie zgadzamy - ci pierwsi pracuja dla tego drugiego xd

Co do ojcostwa - dlatego uwazam, ze moze tak nie byc gdyz.. no coz, jest to najbardziej przewidywalna rzecz; jesli okaze sie, ze jest jej ojcem to bede bardzo rozczarowany <a tego bym nie chcial>. + jest ta scena z kolesiem, ktory pozbywal sie cial, i kiedy Red mial z nim scene to mowil do niego o pewnym farmerze, ktory mial corke <itp.itd.> i rozmowa zakonczyla sie tym, ze pieprznal goscia do tego kwasu. Nastepnie scena, w ktorej w albumie znajduje zdjecie <prawdopodobnie to byla jakas dzierlatka> i je zabiera, co by FBI tego nie mialo. Wniosek mi sie nasunal taki, ze on mogl mowic o sobie, z przeszlosci, i sytuacji ktora mu sie przytrafila z corka <zdjecie z albumu> i koles od pozbywania sie cial mogl maczac w tym <dlatego go sprzatnal w ten a nie inny sposob>. Na zdjeciu z pewnoscia nie byla agentka Keen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones