PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683563}

Czarna lista

The Blacklist
7,5 22 100
ocen
7,5 10 1 22100
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista
powrót do forum serialu Czarna lista

jaki jest sens oceniania serialu po jednym odcinku? Ja mam seriale co po 2 sezonach nie jestem pewien oceny. Rozumiem, że z upływem czasu w razie spadku/awansu w jakości serialu oceny tę są przez te co najmniej 133 osoby edytowane, tak? :)

ocenił(a) serial na 8
Loczeno

Ja oceniam serial po obejrzeniu kilku odcinków i bardzo rzadko mi się zdarza żebym zmieniał ocenę :)

Loczeno

a taki, ze ocenę mozna z czasem zmienic, ja miałam tak, ze kilka seriali, które oglądałam, oceniłam po I sezonie i nawet po 1 wszych odcinkach na 7-8, potem ocena spadała, a na koncie oceniałam całokształt, mysle ze wiekszosc użytkowników tak robi, no chyba ze się myle. A co do startu tego serialu- dla mnie bomba i do razu najwyższa nota, wiec nie widze w tym nic złego ani dziwnego...

ocenił(a) serial na 9
Loczeno

Ja oceniłem, bo uważam, że po tak świetnym pierwszym odcinku ocena nie powinna być słaba. Jeśli serial z odcinku na odcinek będzie się staczał, ja swoją opinię zmienię, bo przykładam do tego aspektu ogromną wagę. Poza tym wbrew pozorom ocena na filmwebie ma dość spore znaczenie. Ludzie poszukujący nowych seriali do oglądania sugerują się właśnie liczbą widniejącą na tym portalu. Chcę im dać możliwość zakochania się w tej historii.

CasperChase

podpisuje sie recyma :D

ocenił(a) serial na 8
Loczeno

Logiczne oceniam na razie tylko jedne odcinkek, a z biegiem czasu zobaczymy czy z 7 zrobi się coś innego, plus lubie mieć od haczony serial w czasie szukania czegoś nowego. Aktualnie rozpoczynam odcinek 1x02

WilkCzerwony

Dokładnie w moim przypadku, jak i w Wilka powyżej, z watahy Czerwonych, z tą różnicą, że właśnie owy serial wziąłem na ruszt.
Choć zapewne są i tacy, co to ocenią po jednym odcinku, już do serialu nie powracając.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones