PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683563}

Czarna lista

The Blacklist
7,5 22 100
ocen
7,5 10 1 22100
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista
powrót do forum serialu Czarna lista

Próbowałem oglądać dawno temu to "dzieło" więc nie pamiętam dokładnie po ilu minutach zrezygnowałem. "Słitaśna" Boone i Spader, który naśladuje ( a właściwie pariodiuje choć chyba w sposób niezamierzony ) słynnych ekranowych psychopatów ( wg mnie przede wszystkim Lectera Hopkinsa ) bardzo mnie zniechęcili do tego serialowego fast foodu. Roześmiałem się, gdy ta komiksowa wersja socjopaty pojawiła się po raz pierwszy. Jestem przekonany, że Sutherland zrobiłby z tą rolą więcej, ale najwyraźniej potrzebowano kogoś z mniejszym talentem ( i mniejszych wymaganiach finansowych? ), kto dołoży płyciznę swojego niecharyzmatycznego aktorstwa ( wg mnie ) do płycizny tej postaci. Wydawało mi się, że moja reakcja jest spowodowana wpływem alkoholu, który wypiłem, ale nie - następnego dnia było tak samo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
a__s

Wypraszam se. Spader jest niestety aktorem mało charyzmatycznym i w poglądzie tym popiera mnie 50% Polaków. CBOS robił badania ;) A chlać nie przestanę.

Edward_Cieplak

Powinieneś napisać, że "moim skromnym zdaniem Spader jest niestety aktorem mało charyzmatycznym". Do tego podpieranie się CBOSem :), jak najlepiej o tobie świadczy :). Jesteś tym kolesiem z tzw. lepszego sortu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones