Czarna lista (2013-2023)
Czarna lista: Sezon 10 Czarna lista Sezon 10, Odcinek 20
Odcinek Czarna lista (2013-2023)

Arthur Hudson

8,2 45
ocen
8,2 10 1 45
Czarna lista
powrót do forum s10e20

Lepiej ;)

ocenił(a) serial na 9

No w porównaniu do poprzednich odcinków ten stał na dobrym poziomie.
Może nie rewelacja ale chociaż od początku do końca coś się działo w porównaniu do 9,10 sezonu.. Chociaż ten odcinek nic nie wnosi tak naprawdę... jak cały 10 sezon... Zostają 2 odcinki jak oni w te 2 odcinki chcą nam odpowiedzieć na pytania z sezonu 1-8? Jeśli nie domkną, nie wyjaśnią tylu wątków to serial pójdzie na straty... 8 sezonów z sezonu na sezon czekaliśmy na odpowiedzi... przyszedł 9,10 sezon i nam nie odpowiedzą? jest maasa wątków nie wyjaśnionych boję się że ich nie wyjaśnią... I po co takto było ciągnięcie serialu tak długo skoro nam nic nie wytłumaczą... od 1 sezonu do 8 czekaliśmy na wyjaśnienia... 9,10 póki co cisza..

1nasstka

jakie wątki nie zostały wyjaśnione?

ocenił(a) serial na 9
Lexus47

Wątki samego Reda wyjaśniono. Nie jakoś bardzo dobitnie ale nakierowanie widzą zostawiając mu spore pole do własnych domniemań. Obecnie też dość mocno wyjaśnia się budowę imperium smaego Reda, jak pozyskiwał informacje czy pieniądze. Na koniec dostaniemy kolejną zagadkę i wyjaśnienie krok po kroku jego przeszłości. Choć już raz wyjaśniano jego przeszłość i teorie jako by był Ilya Koslovem by niedługo później całą teorie rozwalić w mak.

ocenił(a) serial na 9
Lexus47

Akta sikorskiego chociażby. Dlaczego Red zabił rodzine Tauzena? bo za to Tauzen chciał zabić ( KATARINE ) słabo to wyglądało jak nam pokazali że Red wpadł do domu Tauzena i zabił cała jego rodzinę ( w taki sposób ) gdzie Tauzen miał na to wszystko patrzeć jak jego dzieci są zabijane i tp. Słabo nam to opisało jakim człowiekiem był Red...
Dlaczego to zrobił...

Kolejna sprawa Red chronił Keen przed niebezpieczeństwem skoro TAUZEN zginął to dlaczego kazał Keen go zabić? bo umierał... I miała być wiarygodna. Ale po co skoro już nie było żadnego niebezpieczeństwa? Bo na to wychodzi w 9,10 sezonie
( NIE MA NIKOGO KTO CHCE DOPAŚĆ Reda za przeszłość ) to dlaczego Keen miała to przejąć? I zniszczyć sobie życie... o Marvinie Red nie wiedział...

RED opowiadając o aktach Sikorskiego mówił że jest pełno osób, zabił Tauzena i powiedział że to dopiero początek, będą następni. Więc pytanie GDZIE SĄ CI NASTĘPNI? widziałeś ich w 9,10 sezonie?

Red powiedział że gdy Tauzen się dowiedział że ( KATARINA ) która zginęła nie jest PRAWDZIWĄ KATARINA rozpęta się PIEKŁO. Gdzie w 9,10 sezonie mamy tych ludzi?

Dostaliśmy Marvina z dupy bo nie wiedzieli co zrobić w 9 sezonie.
10 sezon o czym wgl ten sezon jest? Okej pokazują nam imperium REDA.
Ale ja się pytam gdzie są Ci co chcieli zemsty, gdzie są Ci co dowiedzieli się że Red ma akta, że Red to N13 i tp... GDZIE SĄ CI LUDZIE PRZED KTÓRYMI RED CHCIAŁ CHRONIĆ KEEN?

Jest wiele nie wyjaśnionych rzeczy...

ocenił(a) serial na 9
1nasstka

XD wątek Tauzenda w ogóle został zakończony. Jak bohater zmarł to było bezsensu kontynuować jego wątek. Wszystko co napisałaś albo urwano albo wyjaśniono szczątkowo. Nie ma sensu się rozwodzić nad ludźmi którzy mieliby zaszkodzić Keen, bo Red sobie z nimi radził. Gdyby wyszło, że Red to Katarina to by go chciał rosyjski wywiad dopaść i tyle.

ocenił(a) serial na 9
Wizard1984

No ale akta sikorskiego przecież prócz Tauzena byli inni podobno z tego co Red mówił więc gdzie oni są? Co do końcówki twojej wypowiedzi no szczerze mówiąc tego oczekiwałem po ostatnim sezonie myślałem że będzie mocny.
Że dostaniemy tak zwanego " końcowego bossa " Bardzo mocne zagrożenie dla Reda.
Mieliśmy Berlina i tp i czułeś prawdziwe zagrożenie. ja w tym 10 sezonie nie czuje wgl tych emocji.

ocenił(a) serial na 9
1nasstka

Odcinek w sumie o niczym. Sam oceniłem go wyżej głównie przez klimat w którym budują sobie podwaliny pod ostatnie odcinki.

ocenił(a) serial na 9
Wizard1984

No jak dla mnie był to jeden z lepszych odcinków w tym marnym 10 sezonie..
Bo mieliśmy klimat, akcje od początku do końca..

ocenił(a) serial na 9
Wizard1984

W sobotę już wielki finał. I w sumie boje się tego momentu ale chce poznać historie Reda ;D Po ostatnim odcinku zostanie już pustka i świadomość że nie będzie kolejnych sezonów :( Powiem Ci że byłbym w totalnym szoku jeśli by się okazało że Red nie jest Katariną i nagle w ostatnim odcinku pojawia się Katarina XDDD

ocenił(a) serial na 10
1nasstka

Gdzieś w tym całym natłoku odcinków umknęło mi, skąd jest ta informacja że Red to Katarina ?

ocenił(a) serial na 9
1Ragnar

Nie dali nam odp. Ale cały od 1 do 8 sezonu sa takie podpowiedzi. A w 8 sezonie jest tego masa.

ocenił(a) serial na 10
1nasstka

Czyli źle pamiętam że był odcinek w którym Red zabił katerinę strzelając do niej w parku?

ocenił(a) serial na 9
1Ragnar

to nie była prawdziwa Katarina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones