Czarna lista (2013-2023)
Czarna lista: Sezon 10 Czarna lista Sezon 10, Odcinek 22
Odcinek Czarna lista (2013-2023)

Raymond Reddington: Good Night (2)

5,6 81
ocen
5,6 10 1 81
Czarna lista
powrót do forum s10e22

Finał. Jezus...

ocenił(a) serial na 9

Matko boska... tylko to mi przychodzi na myśl...
Współczuje osobom co oglądali ten serial od 1 sezonu i czekali rok w rok...
aż 10 lat? Miałem na tyle farta że poznałem serial w tym roku i poleciał za jednym zamachem...

Jezus jak można było to tak zepsuć... 8 sezon miał być ostatnim. Powiedzieli nam że Red to Katarina. Ale stwierdzili lecimy dalej. Ale po co... jeśli wypuścili takie gówn*....
9,10 sezon wgl ktoś wie o czym to było? Ja oglądając 9,10 sezon czułem się okropnie...
Od 1-8 serial miał sens mieliśmy wątki które chcieliśmy rozwiązać. Każdy sezon prowadził nas do czegoś... Po 8 sezonie mam wrażenie że zmienił się reżyser? Kompletnie zapomnieli o czym był seria...

Każdy oczekiwał ODP kim JEST RED by powiedzieli nam otwarcie..
Okej my wiemy że to Katarina ale chcieliśmy potwierdzenia...
Po co ten 9,10 sezon który nie ma nic wspólnego z poprzednimi... O czym 9,10 sez jest?
WSPÓŁCZUJE TYM CO CZEKALI TYDZIEŃ W TYDZIEŃ... przez tyle lat..

DEMBE KTÓRY CHRONIŁ REDA był jak BRAT nagle go SPRZEDAJE?
Jezus jakim trzeba być idi*** by coś takiego wymyśłić..
DEMBE ryzykował życiem, rodzinom tyle lat by nie zdradzić REDA
nagle wstępuje do FBI i ODWRACA się od niego?
Salomon prawie go wykończył. Mógł stracić córkę nie chciał zdradzić REDA.
nagle w 10 sezonie STWIERDZA że okej ZŁAPMNY GO?

Nie wiem, nie chce mi się nawet pisać jak zjeb*** ten serial..
zostaje smutek jak to zepsuli..

1nasstka

Moj poglad przedstawilem tu: https://www.filmweb.pl/serial/Czarna+lista-2013-683563/discussion/Trzeba+ich+poz wa%C4%87+za+zabranie+nam+10+lat+%C5%BCycia+na+ten+serial.+%29,3363305

ocenił(a) serial na 10
1nasstka

Oglądałem od premiery z lekkim poślizgiem, łyknąłem nawet ze spin-offem, były lepsze odcinki, były bardzo złe... Po śmieci Liz oglądałem dalej bo to taki guilty pleasure. Finał 4/10 nic nowego nie zostało powiedziane, wyglądało jakby Red się poddał i dał zabić bykowi, tylko po co ? Mało seriali jest dobrze zakończonych, po tylu sezonach nie wiedzieli jak to wszystko złożyć do kupy i wyjaśnić więc postanowiony zostawić wszystko bez wyjaśnienia. Czy to lepiej niż zwyczajny cancel serialu, nie wiem, ja w większości odcinaków bawiłem się znakomicie, mimo iluzorycznej tajemnicy która miała być wyjaśniona...

Bauer

Nie zasluguje ten serial na miano arcydzielo.

1nasstka

Obejrzałem ostatnio longiem dwa seriale... Ani "Gra o Tron", ani "Czarna Lista" nie miały dobrego zakończenia. Całkowity brak pomysłu na zakończenie. Na szczęście oglądam seriale dopiero wtedy, gdy całość sezonu/ów jest już na streamingu. W przypadku "Czarnej Listy" nie katowałem się tydzień w tydzień (przez dziesięć lat!), by na końcu po prostu się wkur...zyć. Chyba dla odmiany włączę "Stawkę większą niż życie", bo tam jakieś zakończenie jest ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones