Czarna lista (2013-2023)
Czarna lista: Sezon 10 Czarna lista sezon 10, odcinek 22
odcinek Czarna lista (2013-2023)

Raymond Reddington: Good Night (2)

5,7 84
oceny
5,7 10 1 84
Czarna lista
powrót do forum s10e22

Red to ...... ?

ocenił(a) serial na 9

No już tak na chłodno. Pomijając tragiczny 9,10 sezon który wgl nie przypominał tego serialu.
Chyba wszystkie znaki wskazują że Red to Katarina? po 8 sezonie byliśmy pewni na 99 %
Rozmowa z Agnes i ten dialog o mamie chyba to potwierdził.
" Najgorsze jest " że dalej nie mamy tego 1 % dającego nam 100 % pewności...
10 sezonów. 10 długich sezonów.. od 1 sezonu zastanawialiśmy się kim on jest. Kim jest dla Liz..
Doszliśmy do 8 sezonu który miał być finałowy i 2 ostatnie odcinki były skupione wł na tym że Red to Katarina. W tamtym momencie byliśmy pewni. Ale skoro na siłę postanowili zrobić 9,10 co uważam za ogromny błąd ( mimo że się cieszę że mogłem Reda dalej widzieć ) To teoria mogła się zmienić.... Osobiście jestem pewny na 100 % po 8 sezonach że Red to Kata.
Ale skoro dali 9,10 sezon nie wiem co mieli w głowie czy może jakieś inne teorie powstały...
Oglądając 9,10 sezon bez Liz ( główna aktorka obok Reda ) nie czułem wgl tego klimatu...
Cały serial opierał się na ich relacji... Megan była fatalną aktorką w tej roli.. I mogła irytować...
Ale jaki sens było robić 9,10 sezon. ( Okej miało sens gdyby powoli nam odpowiadali na pytania ) Ale oni całkowicie odjechali od fabuły.. 9,10 sezon nie miał nic wspólnego z sezonami 1/8... Poczułem się jakbym oglądał serial w którym nigdy nie było Liz, w którym nigdy nie było historii wcześniej Reda i FBI... i dlaczego ją chronił. PORZUCILI to kompletnie...

Więc już tak na chłodno pytam was kim był Red?
Dla mnie po 8 sezonach Katarina na 99 %
A dla was? Przez tyle sezonów wykluczyli opcje bycia jej Ojcem i tp...
" ALE ZOSTAŁA MATKA " tego nigdy nie wykluczono.
Bo co do ojców i tp wykluczano jak np kości prawdziwego Reda.
A jednak wątku matki nigdy nie opowiedzieli.
Mało to. Katarina znikła ( nigdy nie potwierdzono że zmarła )
I jest do bardzo dziwne że jak na 10 sezonów długich na tyle lat.
Nie znaleźli dla niej miejsca w serialu ;) Nie oszukujmy się...
Jakby taka postać ISTNIAŁA to by ją wcisnęli np w 9,10 sezonie.
Pokazali nam prawdziwą Katarine.. A nie jakiś nudny 9,10 sezon bez sensu..
No ale wł nie mogli jej pokazać... Bo moim zdaniem pokazują ją od 1 sezonu jako Red ;)

Nigdy nie zostało potwierdzone że Katarina zginęła ( są opowieści że ZNIKŁA )
Chce podkreślić tutaj ( 8 sezon ) RED ( ten którego widzimy )
Bał się jak ognia TAUZENA od 1 sezonu o nim słyszeliśmy.
Cała historia nawiązuje do tego.
KATARINA nie miała prawa bytu jako Katarina Rostova na tym świecie.
Bo TAUZEN wydał na nią KS ( kara śmierci )
Tauzen był bardzo poważną osobą.
Zamordowali na jego oczach jego rodzinę.
Wiele razy było podkreślane że Tauzen nie może zasnąć od X lat.
I to była jedyna osoba której RED się bał.
Red musiał pozbyć się ( KATARINY ) czyli siebie.
Bo byłby wiecznie ścigany. Przez Tauzena.
8 sezon nam to PODKREŚLA.
Gdy Tauzen się dowiedział że Katarina ( ta aktorka która była , i o okazała się że nie jest Katarina ) Od razu na nią polowali. Katarina musiała zmienić się by przeżyć w tym świecie.
Tauzen się dowiedział że Katarina żyje od razu każdy na nią polował..
Musiała się zmienić... by przetrwać..
Nie miał żadnych szans przeżyć w tym świecie jako Katarina bo był wyrok śmierci postawiony przez Tauzena... Proszę zwrócić uwagę że kiedy TAUZEN zginął ( który jedynie czego pragnął to zabić KATARINE ) To z Reda szedł cały stres już nie chronił Liz. Chciał jej oddać imperium swoje. POSTANOWIŁ TO ZROBIĆ DOPIERO WTEDY KIEDY TAUZEN KTÓRY CHCIAŁ DOPAŚĆ KATARINE ZGINĄŁ

1nasstka

Tego juz sie nie dowiemy kim byl Red dla Elizabeth.

ocenił(a) serial na 9
Hans_Kloss

No 8 sezon miał być ostatnim. W tamtym momencie był Katarina. Bo 2 ostatnie odcinki nam to tłumaczyły. ale skoro postanowili zrobić next to kij wie co wymyślili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones