Czarna lista (2013-2023)
Czarna lista: Sezon 8 Czarna lista Sezon 8, Odcinek 22
Odcinek Czarna lista (2013-2023)

Koniec

Konets 43m
8,0 127
ocen
8,0 10 1 127
Czarna lista
powrót do forum s8e22

Czy wie ktoś kiedy będzie odcinek na netflixie albo Jak zobaczysz gdzieś szybciej?

KAmix333

W zeszłym tygodniu pojawił się w nocy z czwartku na piątek.

W USA premiera 22 odcinka będzie dopiero dzisiaj, więc musimy jeszcze poczekać ;)

ocenił(a) serial na 10
asia0123

Dokładnie, 2 dni jeszcze... Na finał. Jestem cholernie ciekaw czy faktycznie Red jest matką... Nie pasuje mi to totalnie do tego, zwłaszcza, że 9 sezon jest zaplanowany bez agentki keen... W pewnym sensie przeszło mi to kiedyś przez myśl, ta więź z dziadkiem, to uczucie między przyjacielem ze wschodu...

deejeys

Według mnie Red to jest Ilia koslow (Nwm jak się pisze) bo jak pokazywali scenę to on po nią wrócił i dlatego może mieć poparzenie ale to się dowiemy za 2 dni lecz mnie śmieszy ze ludzie myślą ze red to katharina

KAmix333

Haha jak Ilia ? Oglądasz ten serial w ogóle, a zwłaszcza poprzedni odcinek?

KAmix333

Przecież Ilia był pokazywany, jak rzekoma Katharina go przesłuchiwała i wcześniejszych sezonach jak pomógł ją odnaleźć Redowi,

użytkownik usunięty
KAmix333

Zawsze jest 2 dni po premierze w TV, więc o północy z czwartku na piątek powinien pojawić się na Netflixie.

ocenił(a) serial na 10
KAmix333

Odcinek już jest na netflixie, ale przygotuj karton chusteczek do niego.

ocenił(a) serial na 10
Natis_filmaniak

Aż takiego obroty sprawy się nie spodziewałem ale już 9 sezon nie będzie taki sam, dramat jak tu teraz pozbierać się po takim zakończeniu i jak zasnąć?

ocenił(a) serial na 9
kwartaprzemek

Tez nie mogę uwierzyć w zakończenie…

ocenił(a) serial na 9
Natis_filmaniak

Mozna się było tego spodziewać po rewelacjach że Boone odchodzi i nie będzie jej w 9 sezonie (jak zwykle wina Liz). Gdyby nie to, to przeciez zakończenie było mniej oczywiste niż w sezonie 3, nie z takich opałów ona i Red wychodzili cało.
Wiadomo było na pewno, że plan Reda nie może wypalić, bo bez niego kto by oglądał 9. ;)
Po informacjach o odejściu Boone liczyłem, że w 9. znów będzie jakimś cyranoidem (albo zrobi sobie zmianę jak Katarina/Red) i da się to ogarnąć bez niej, może nawet bez strat w jakości ;) teraz sam juz nie wiem, wiem za to, ze nie będę sie mógł doczekac 9.
Jedne co, to upewniłem sie że Red to Katarina :)

użytkownik usunięty
Natis_filmaniak

Zakończenie nieziemskie, nie mogłem po nim zasnąć. Mam jednak pewien niedosyt. Mimo, że oczywiste jest już, że Red to Katharina, to mimo wszystko brakuje mi takiego jednoznacznego potwierdzenia.

Dobrze ujęte. Choc niby jest to pewne to mii właśnie też brakuje tego potwierdzenia. Mógł/a na "łożu śmierci" wyznać jej że...jestem twoja matką...

ocenił(a) serial na 9
bellliz_81

Dokładnie. Chociaż przewijalam pare razy te ostatnia scenę.. gdy ona nagle zmienia wyraz twarzy i pokazują się wspomnienia i gesty takie naprzemiennie Red/Katerina jakby właśnie dotarła do niej prawda

aaaldona1997

Właśnie zobaczyłem odcinek :(( szkoda ze akurat elizabeth zginęła bo była moją ulubioną postacią tam. Ciekawe co będzie w 9 sezonie. Płakać mi się chciało na końcu :((

ocenił(a) serial na 8

Końcówka absolutnie mnie rozwaliła niby było wiadomo że liz odchodzi z serialu więc opcje były dwie liczyłam na tą że red ja gdzieś ukryje w jednej że swoich krajowek druga opcja było usmiercenie bohaterki co też się stało. Czuje ogromny niedosyt, żal że wszystko to kręciło się wokół tego kim jest red, liz przez ostatnie sezony probowala się tego dowiedzieć po czym umiera w niewiedzy... tak z pozoru może wyglądać bo wydaje mi się że chwilę przed śmiercią to zrozumiala widząc obraz matki przed sobą, mam bynajmniej taka nadzieję ze rozwina to bardziej w następnym sezonie i że jest coś czego nam jeszcze nie pokazali. Niby każdy jest pewien tego że red to katherina ale w tym serialu niczego nie można być pewnym do końca moze jeszcze nie raz nas zaskoczyć...

Kate1991

A proszę podajcie mi dolkladne 3/5 powodów czemu red to katharina i jak liz się dowiedziała bo ludzie mi nie wierzą

Kamix_Xxx

I jeszcze oprócz pytania wyżej czy wie ktoś kiedy 9 sezon

Kamix_Xxx

No jak to czemu tak po prostu jest. Po prostu zrozumiała to na łożu śmierci. Gdy Red jej patrzył w oczy ona zmieniła wyraz twarzy i we wspomnieniach widziała jego i swoją matkę. Zrozumiała, że to od początku była ona.
Z resztą ja również zrozumiałem to dawno temu bo w wielu odcinkach były ukryte poszlaki.

Kamil_Pawlik_filmweb

Ja jakoś bardzo na podpowiedzi szybciej nie patrzyłem a wogole jest możliwe aby zrobić z baby faceta?

Kamix_Xxx

Oczywiście, że jest możliwe haha

ocenił(a) serial na 8
Kamix_Xxx

Ciężko będzie znaleźć te powody po takim czasie. Po raz pierwszy przeszło mi to przez myśl już dawno jak się okazało że red nie jest redem a dlatego bo zadalam sobie pytanie kto mógłby ja kochać bardziej i tak się dla niej starać.. tylko i wyłącznie rodzice a że ojciec nie żyje została tylko matka. Druga sprawa przed ostatni odcinek dał dużo do zrozumienia oparzenia reda widoczne na początku serialu świadczą że wyciągnął ja z pożaru w ostatnim odcinku widać rostova z małą maszą na ręku w palącym się domu. Przystanek gdzie rostova przekazywała informacje jako dziewczynka w dalszej scenie już Redingtton na tym samym przystanku z przyjacielem "ze wschodu" i cały czas powtarzane ze przez reda że znal liz matkę bardziej niż kto kolwiek. To oczywiście jest to co chcą nam pokazać scenarzyści takich przesłanek jest dużo więcej ale byłabym sceptycznie nastawiona bo nie raz już nas zrobili w bambuko chociażby z tym że red to ilia jakkolwiek się to pisze.

Kate1991

Przede wszystkim pielęgniarka doktora Koehlera powiedziała, że operację zleciła kobieta. Rozmowa Doma z Redem w 6 sezonie gdy ten mówi: „wybaczyłeś Katharinie, a nie mi”, na co Dom odpowiada „wybaczylem swojemu dziecku”. Pożegnanie Reda z Domem gdy ten umierał też daje do myślenia. No i rozmowa Reda z Tatianą na ławce zanim ją zabił. Powiedziała, że teraz już wszystko rozumie. Że wrobili ją, żeby odwrócić uwagę od niego. Czyli to tez potwierdza że on jest Kathariną. Jest tego dużo więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones