PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4775}

Czarne chmury

7,4 10 270
ocen
7,4 10 1 10270
Czarne chmury
powrót do forum serialu Czarne chmury

Obydwie są super, ale trochę się różnią. Anna to wielka dama, stonowana, niezwykle elegancka, ale jest również odważna, zackochana w Dowgirdzie. Magda bardzo energiczna, odważna, nie boi się podejmować radykalnych decyzji. Mój wybór to Anna, ponieważ jej uroda robi naprawdę wielkie wrażenie( przynajmnije na mnie), ma dworskie maniery i piękny głos.

ocenił(a) serial na 10
Roky

Ja nie umiem wybrać, ale chętnie napiszę coś na ten temat. Anna mimo, iż jest wielką damą jest dosyć ruchliwa. Bywa uparta i nie jest sztywna. A w tego typu filmach takie damy zakrawają o mdłości, Anna wychodzi tu obronną ręką. Nie jest nudna panienka i potrafi postawić na swoim.

ocenił(a) serial na 10
VLdeChienon

ja osobiście wolę magdę. jest szczera, odważna nie jest tchórzem i moim zdaniem ject ładniejsza. Taki typ jak Anna przyprzwia mnie o mdłości gdyby tak nie wyglądała to by była lepsza. Za bardzo mi przypomina stefcię w "Trędowatwj" poza tym jestem imienniczką magdy.

ocenił(a) serial na 8
mlena707

ja też wolę Magdę :) za wszystkie wypisane wyżej cechy i w ogóle... Annę też lubię ale irytuje mnie to, że w prawie każdej scenie ma otwarte usta, jakby miała trzeci migdał :P

ocenił(a) serial na 10
Mimoza

Powiem wam szczerze,że mnie także jest ciężko wybrać,obie są bardzo dobre i są piękne.Anna występuje jako dama,ale póżniej przemienia się w energiczną dziewczynę,nie bojącą sie podjąć jakiekolwiek wyzwanie,zaś Magda także jest szlachcianką,ale odważną,mądrą i rozsądną.Osobiście wolę Magdę.

JUSTYNA3513_2

a ja lubie bardzo i Starostecka w roli Anny i Seniuk jako Magde

Roky

najlepsza jest seniorka Agata Ostrowska- "kalinosiu,kaz przynieśc z rusznikarni 4 pistolety- nabite" albo"kaz kalinowskiemu szabla przygotować" albo"stara już jestem to bym sama na koń wskoczyla"

Roky

Jakby sie miały bić
to magda by przegrała ;)

Roky

Po scenie jak walczyła z cioteczka to Anna. Nie dosyć ze piękna to charakter silny. Z resztą ja zawsze mówiłam ze w PRL -u nie było piękniejszych kobiet niż Starostecka i Basia Brylska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones