PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104160}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon
7,5 25 057
ocen
7,5 10 1 25057
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Czarodziejka Z księżyca

użytkownik usunięty

Jest to najlepsza bajka jaka w zyciu ogladalam!!!
kocham ja. Mogliby ja znow zaczac puszczac w telewizji.
Bylabym bardzo wdzieczna.

użytkownik usunięty

mam identyczne zdanie :D:D Ogladałem wszystkie odcinki TV i filmy :D ale chce więcej :D

użytkownik usunięty

ja tesz chetnie bym ja raz jeszcez obejrzala jest super

użytkownik usunięty

szkoda że nie ma już tej bajki oglądnęłabym jeszcze z checią

użytkownik usunięty

jakiś czas temu oglądałem ten serial od pierwszego odcinka i była to miłość od pierwszego wejżenia ponieważ jest to tak zajebisty serial
teraz gdy myślałem że z tego wyrosłem myliłem sie bo okazało się ze znów się zakochałe w tym anime i było to po obejrzeniu pełnometrarzuwki i po usłyszenu wejściowej piosenki sailor moon super poprostu łezka się w oku zakręciła


kukisek2@wp.pl

Na stronie Secre World (www.secretworld.pwii.pl) mozna znalezc petycje dotyczca powrotu SM na antene Polsatu ! Jeszcze nie wiadomo czy pomysla wypali, ale chodzi o to by jak najwieksza ilosc fanow wyslala petycje do wlascicielki strony, a ta zaniesie je do wspomnianej stacji. Akcja wysylania petycji trowa do konca sierpnia 2004 roku

użytkownik usunięty
pin_

Jesteście ganielni zaraz wyśle petycje! CHCEM SAILOR MOON!!!!mam nadzieje że pomysł wypali.

ocenił(a) serial na 10
pin_

Akurat ,Yugioh" to bardzo fajne anime i choć mnie zawsze będzie przykro to niewykluczone że Was pocieszę pisząc że tylko 48 z 224 odcinków zostało wyemitowane bo pozostałe (czyli następne) zostały uznane za zbyt brutalne.
A ,, Czarodziejka z Księżyca" została wyemitowana niemalże w całości.
W Stanach Zjednoczonych na przykład z tego co wiem właśnie seria Sailor Stars nie została dopuszczona do emisji z powodu zmiany płci Gwiezdnych Czarodziejek.

subciu bajka, JA CHCE JESZCZE RAZ!!(AgnesX strajkuje przed odrzucenim SM przez Polsat) nich to puszczaja to kultowy serial anime!
ja zawsze ryczałam przy ostatnim odcinku, a teraz figa z makiem, puszczaja jakis dragenble zamiest fajnych filmow...

ocenił(a) serial na 10
bodziek

Akurat ,Yugioh" to bardzo fajne anime i choć mnie zawsze będzie przykro to niewykluczone że Was pocieszę pisząc że tylko 48 z 224 odcinków zostało wyemitowane bo pozostałe (czyli następne) zostały uznane za zbyt brutalne.
A ,, Czarodziejka z Księżyca" została wyemitowana niemalże w całości.
W Stanach Zjednoczonych na przykład z tego co wiem właśnie seria Sailor Stars nie została dopuszczona do emisji z powodu zmiany płci Gwiezdnych Czarodziejek.

ocenił(a) serial na 10

Wyjebista bajeczka, zawsze bawiłam sie w to z kumpelkami. Normalnie kocham tą bajkę, jest świetna!!

ocenił(a) serial na 10
sprintgie

JA TEŻ CHCE SAILOR MOON!!!!!!!!!!! KOCHAM TEN SERIAL OD KIEDY BYŁAM MAŁA DZIEWCZYNKĄ I NIEGDY NIE PRZESTANE KOCHAC :)

ag_

NIO TO BĘDĘ SOLIDARNA :P : JA TEZ CHCE TEGO SERIALU ZNOWU W TV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
sprintgie

Akurat ,Yugioh" to bardzo fajne anime i choć mnie zawsze będzie przykro to niewykluczone że Was pocieszę pisząc że tylko 48 z 224 odcinków zostało wyemitowane bo pozostałe (czyli następne) zostały uznane za zbyt brutalne.
A ,, Czarodziejka z Księżyca" została wyemitowana niemalże w całości.
W Stanach Zjednoczonych na przykład z tego co wiem właśnie seria Sailor Stars nie została dopuszczona do emisji z powodu zmiany płci Gwiezdnych Czarodziejek.

użytkownik usunięty

Ta bajka jest poprosru zajebist aw zyciu nie widzialam lepszej. Jak bylam mala nawet zbieralam karteczki do segregatora z obrazkami z tej bajki i nawet dalej je mam one sa poprostu zarąbiste szkoda ze jush tego ni puszczja bardzo bym chciala to jeszcze ra zogladna c w tv :*

To ukochana bajka mojego dzieciństwa i nie tylko ;) do tej pory mam calą kasetę video z Sailormoon!! z przyjaciółką potrafiłyśmy godzinami robic sobie quizy w stylu: kto był demonem w odc. "Przetańczyć całą noc" :D Znalysmy to na pamieć!!

użytkownik usunięty
laradorren

mam pytanie czy masz wszysktie odcinaki ????

ocenił(a) serial na 10

Akurat ,Yugioh" to bardzo fajne anime i choć mnie zawsze będzie przykro to niewykluczone że Was pocieszę pisząc że tylko 48 z 224 odcinków zostało wyemitowane bo pozostałe (czyli następne) zostały uznane za zbyt brutalne.
A ,, Czarodziejka z Księżyca" została wyemitowana niemalże w całości.
W Stanach Zjednoczonych na przykład z tego co wiem właśnie seria Sailor Stars nie została dopuszczona do emisji z powodu zmiany płci Gwiezdnych Czarodziejek.

Ja chcę księżycowe królestwo jeszcze raz!! i księżniczkę Serenity!! ;(

użytkownik usunięty
Integra_2

Ja chce czarodziejke z księżyca na polsacie to moja ulubiona bajka i chciała bym aby sm była znowu od 1 odcina jak pobrąłam z kazy fragmenty uświadomiałam sobie ajk bardzo ja kocham

użytkownik usunięty

nie za bardzo pamiętam Salior Moon ale pamiętam ze to była naprawde fajna bajka, nie pamietam bo miałam wtedy 6 lat i lubiłam te z wodą, i te zieloną. Naprawde nie rozumiem kto w tym Polsacie jest taki madry, przcierz puszczając Salior Moon mieliby naprawde duzą oglądalność! A oni jakieś Yo-Gi-Wio puszczają albo transformery albo inne bezsensowne bezsukcesyjne magowe byle co. Czy oni chca nas ogłupić czy zmusić do kupna kablówek?

Tiramisu

użytkownik usunięty

Calkowicie sie z toba zgadzam... sama jestem ciekawa dlaczego puszczaja takie glupoty jak yugioh i inne byle co. A Sailor Moon to sentyment ech sentyment... pamietam ze siostra to ogladala i nagrywala bo ja sie nie chcialam przyznac ze ogladam taka kreskowke... btw byl to pierwszy serial animowy w ktorym zobaczylam po raz pierwszy w zyciu pare lesbijek (mam na mysli pare sailor neptune i uranus) ... to bylo slodkie. No a tekst pod tytulem: "Kochalem cie jak brata" - zapamietam do konca zycia... -przypominam ze "jak brata" zostalo dodane aby nie mieszac polskim dzieciom w glowkach o tym jak to jeden pan moze kochac drugiego... . duzo smaczkow :)

użytkownik usunięty

Ludzie!! nawet nie wiecie jak milo jest czytac ten caly temat i wiedziec ze nie jest sie samemu!! eh, dlaczego polsat jest taki durny i nie pusci SM jeszcze raz????? puszczaja wszystko setki razy, a Sailor Moon nie moga??? no, do jasnej cholery! a poza tym ubolewam strasznie, ze w stanach czy w wielkiej brytanii mozna w ksiegarniach internetowych kupic czarodziejke na DVD. szkoda, ze w polsce nikt nie wpadl na pomysl, ze mozna te plyty sciagnac do polskich ksiegarni ;/

ocenił(a) serial na 10

Dla mnie do końca to będzie najlepsza bajka :) Prześliczne są wszystkie rysunki, ale uważam,że wersja ktorą puszczali w TV (nie tylko Polsat ale na niemieckiej stacji) jest lepsza od mangi. To dzięki Sailor Moon rozwinęła się moja wyobraźnia do tego stopnia,że wymyśliłam ciag dalszy przygód ulubionych bohaterek (wiem jestem pokręcona delikatnie ujmując, jak to znajomi mówią ;) )

ocenił(a) serial na 10
Blondi_4

Akurat ,Yugioh" to bardzo fajne anime i choć mnie zawsze będzie przykro to niewykluczone że Was pocieszę pisząc że tylko 48 z 224 odcinków zostało wyemitowane bo pozostałe (czyli następne) zostały uznane za zbyt brutalne.
A ,, Czarodziejka z Księżyca" została wyemitowana niemalże w całości.
W Stanach Zjednoczonych na przykład z tego co wiem właśnie seria Sailor Stars nie została dopuszczona do emisji z powodu zmiany płci Gwiezdnych Czarodziejek.

wychowałam się na tej bajce, ech, do dzisiaj wspominam...mogliby puścić ją w tv... :D

maggie_fraser_rowe

a czy ktoś wie jak ma na imię ta dziewczyna z niebieskimi włosami?

Sergi_van_Oli

Zależy która... Były dwie dziewczyny z niebieskimi włosami. Ta z krótkimi włosami miała na imię Ami, a ta z długimi Mitshiru.

ocenił(a) serial na 10
Gladka

hmmm dla mnie Mishiru miała zielone włosy ;)

Blondi_4

Mnie się wydawało, że były niebieskie, ale teraz sobie uświadomiłam, że jednak rzeczywiście zielone... ;)

ocenił(a) serial na 8
Gladka

No oglądąłem ostatnio... i stwierdziłbym, że włosy Michiru są raczej jasno niebieskie, za to kostium jaki ma, jest taką hybrydą niebieskiego z zielonym.

ocenił(a) serial na 10
Gladka

Akurat ,Yugioh" to bardzo fajne anime i choć mnie zawsze będzie przykro to niewykluczone że Was pocieszę pisząc że tylko 48 z 224 odcinków zostało wyemitowane bo pozostałe (czyli następne) zostały uznane za zbyt brutalne.
A ,, Czarodziejka z Księżyca" została wyemitowana niemalże w całości.
W Stanach Zjednoczonych na przykład z tego co wiem właśnie seria Sailor Stars nie została dopuszczona do emisji z powodu zmiany płci Gwiezdnych Czarodziejek.

ocenił(a) serial na 10

Akurat ,Yugioh" to bardzo fajne anime i choć mnie zawsze będzie przykro to niewykluczone że Was pocieszę pisząc że tylko 48 z 224 odcinków zostało wyemitowane bo pozostałe (czyli następne) zostały uznane za zbyt brutalne.
A ,, Czarodziejka z Księżyca" została wyemitowana niemalże w całości.
W Stanach Zjednoczonych na przykład z tego co wiem właśnie seria Sailor Stars nie została dopuszczona do emisji z powodu zmiany płci Gwiezdnych Czarodziejek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones