PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104160}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon
7,5 25 066
ocen
7,5 10 1 25066
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

przeszukalem wiele stron i bylo ale linki nie dzialaly ;c

ocenił(a) serial na 8
Ext_3

na chomikuj sprawdź.

Pavvelinho

A jest taka jedna strona, na której można zobaczyć online odcinki, które są z nowym tłumaczeniem na TV4. :) Ale chyba wymieniać jej nie można.

karcianh

napisz mi prive karacianh

Ext_3

Nie mogę wysłać na priv, bo nie mam 10 ptk. Tak mi przynajmniej pisze jak próbuję wysyłać.

karcianh

moj email tomasheq_89@wp.pl tu mi przeslij ;-]

Ext_3

Wysłane. Miłego oglądania. :P

karcianh

yuyaozeki@interia.pl
Proszę także o wysłanie mi strony na maila ;P

karcianh

Ja również 777temida@gmail.com
skasowali na YT a nie widziałam odcinka z randką Luny :,(

777temida

Ja też się przyłączam do poprzednika oto mój e-mail:aneta.sloneczko26@interia.pl. Od niedawna jestem fanką Sailor Moon nawet nie wiedziałam, że może istnieć takie wspaniałe anime, niestety nie oglądnę dzisiaj ostatniego odcinka który będzie o 1 w nocy, ale nie wytrzymałam i obejrzałam w necie z napisami:) Mam nadzieję, że telewizja tv4 nie okaże się egoistą i puszczą kolejne serie, co mam nadzieję..

ocenił(a) serial na 10
karcianh

Ja też bym prosiła milka_cool@buziaczek.pl

karcianh

czy też bym mogła dostać nazwę tej stronki?

Ext_3

Na youtube. Ale nie ma tam wszystkich odcinków.

kathrina357

Czy mogłabym również prosić o link do tej strony? mój e-mail to Jamelia_4@wp.pl, z góry dzięki bardzo!

Rebeeka

http://www.youtube.com/results?search_query=czarodziejka+z+ksi%C4%99%C5%BCyca+cl assic+odcinek&oq=czarodziejka+z+ksi%C4%99%C5%BCyca+classic+odcinek&aq=f&aqi=&aql =&gs_sm=e&gs_upl=8311l10277l0l10885l8l8l0l7l0l0l100l100l0.1l1l0

ocenił(a) serial na 6
Ext_3

Jeśli można to także poproszę ive1410@vp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones