PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104160}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon
7,5 25 073
oceny
7,5 10 1 25073
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

bardzo bym chciała czarodziejke z księzyca wiecie gdzie mogę ją kupić nie drogo? i też mnie interesują wszystkie tomy mang w tłumaczeniu polskim. pomóżcie

malgosia1051

HEJ!!! Wszystkie serie czarodziejki + 3 filmy możesz kupić na tej stronie: http://www.anime.bazarek.pl/opis/175846/sailor-moon-12-dvd-cala-kolekcja-serial- -speciale--movies-czarodziejka-z-ksiezyca-.html ,a wszystkie komiksy , czyli 18 tomów po polsku kupisz na allegro (nowe)

kruszyna9384

Na Allegro co jakiś czas pojawia się oferta ze sprzedażą mangi SM, ale przeważnie jest ona używana...

Jeśli chodzi o podaną stronę, na której rzekomo można kupić wszystkie odcinki SM, to jest to oszustwo i naciąganie. Osoba ta oferuje zgrywane na płyty odcinki. Z całym szacunkiem, ale nie o to chodziło osobie pytającej (mam taką nadzieję). Przecież każdy, kto posiada łącze internetowe, może sobie za pomocą torrentów bądź odpowiednich stron ściągnąć każdy odcinek SM.

Są jednak osoby (w tym i ja), które poszukują oryginalnych nagrań DVD. Są tacy (w tym i ja :D), którzy poszukują wersji zremasterowanych Sailor Moon. Niestety w naszym kraju są raczej nieosiągalne. Trzeba zdać się na zagraniczne sklepy oferujące wydawnictwa anime (które też zazwyczaj nie wysyłają towaru do Polski - szkoda, bo myślałem, że nie żyjemy już w epoce kamienia łupanego i dzięki rozmaitym środkom transportu można takie płyty rozesłać i do tych biednych "krajów trzeciego świata") lub po prostu osobiście bądź przez rodzinę czy znajomych nabyć takie wydawnictwo, będąc w USA czy Japonii czy jakimś innym kraju z dostępem do wydawnictw anime.

Osobiście byłbym za opcją z Japonii, jednak TOEI nie dystrybuuje/ nie wysyła swoich anime poza granice swego kraju. Szkoda, mieliby o wiele większy zysk, tym bardziej, że w obecnych czasach region DVD nie ma już tak wielkiego znaczenia.

P.S. Czy ktokolwiek z was sprowadzał jakieś anime z Japonii?

schwa_vowel

Ja ostatnio kupiłem tutaj, jestem zadowolony :)

http://japan.bazarek.pl/opis/1874272/czarodziejka-z-ksiezyca-10-dvd-polski-lekto r-sailor-moon.html

pozdr

zombie12

To jest pirackie wydanie. Nigdy nie wydano oficjalnie Czarodziejki z polskim lektorem (poza kilkoma odcinkami specjalnymi na VHS). Nie istnieje nawet wersja z polskimi napisami. Jeśli ktoś proponuje coś po polsku, to jest to na 100% pirat. Za oryginalne wydanie trzeba zapłacić ok. 5 000 zł (!) i w Polsce go nie kupisz.

Tutaj są skany okładek i dysków oryginalnego wydania:
http://shiningmoon.com.pl/Galeria/Html/AnimeDVD.html

Odsyłam na fora poświęcone anime Sailor Moon, gdzie kwestia oficjalnych wydań na DVD jest szeroko rozpatrzona i można znaleźć wątki na ten temat. Pasjonaci i kolekcjonerzy serii znają się na rzeczy i wiedzą, które wydanie jest oryginałem, a które piratem. Polecam lekturę.

kocjano

Pirackie nie pirackie ,kocham to anime jak dla mnie może to być nawet kopia nagrania z emisji w tv po prostu kocham, ten serial,,:)

szarit

http://allegro.pl/czarodziejka-z-ksiezyca-nowe-tomy-1-18-gratisy-i2180197338.htm l

Witcher

Dzięki ale nie potrzebuję mam ten komplet..:)
Kupowałam jak były wydawane...pamiętam to bieganie po kioskach i księgarniach jak wydawali...potem zaś tylko w empiki leżały..

ocenił(a) serial na 10
kocjano

Chyba w jenach te 5000 :)
No chyba że kupisz z drugiej ręki gdzie poprzedni właściciel dolicza sobie kilka setek za płytę.
Może cię to zdziwi ale od 2003 roku (bo wtedy wydano o raz pierwszy Sailor Moon na DVD) wydano więcej niż jedno wydanie (nie każde wygląda jak na tych twoich skanach) i cena różni się w zależności od wydania ale nie ma takiej możliwości żeby kosztowało aż 5000 złotych, zakładając oczywiście że kupujesz nowe w sklepie lub od rozsądnych sprzedawców a nie od naciągaczy którzy doliczają sobie astronomiczne kwoty za to że łaskawie sprzedadzą ci to anime.

ocenił(a) serial na 10
kocjano

Cofam to co wcześniej napisałem i przepraszam.
Nowe dvd które zostało wypuszczone z okazji 20 rocznicy kosztuje ok 5000 tys. złotych (może byłoby taniej jak by pojechać do Japonii ale przez neta to faktycznie są takie ceny że się słabo robi).

ocenił(a) serial na 7
schwa_vowel

Ja. Kupiłam ze 4 lata temu, będąc w Japonii. I nie przesadzajmy z tymi 5-oma tysiącami.

ocenił(a) serial na 10
Morgana_Le_Fay

to miałaś szczęście będąc w Japonii :) niestety większość fanów nie ma takiej możliwości... też marzę o tym by mieć oryginalne wydanie DVD w znakomitej jakości wszystkich odcinków SM.

ocenił(a) serial na 10
kiara_94

To ściągnij z shiningmoon(dział media) genialne: jakość,Tłumaczenie,
są odcinki,Filmy,musicale sceniczne,serial aktorski nawet openingi przemiany ataki i eyecathy a w galerii okładki dvd,cd,vhs.Polecam strone

ocenił(a) serial na 10
kiara_94

Proponuje: http://vcddvd88.com
lub allegro

ocenił(a) serial na 10
Spicke

Na mojej stronie są odcinki z lektorem do pobrania

ocenił(a) serial na 7
kiara_94

To nie szczęście to znajomość języka japońskiego i po prostu - mieszkanie tam. Nawet jeśli ktoś by kupił 'u źrodła' jakim jest Japonia, to przecież mało kto w Polsce zna język japoński a nie można też wymagać aby każdy znal angielski. Nawet jak i zna, to czasem w Japonii może być go ciężko używac :) Mało kto ( przynajmniej z mojego doświadczenia) zna ten język.

Morgana_Le_Fay

A czy ktos wie gdzie kupie komiksy Sailor Moon (wszystkie 36 numerow) ?

ocenił(a) serial na 10
malgosia1051

Hej mam pytanie czy kupilas juz anime Czarodziejki z ksiezyca ? Jesli tak to czy nie wiesz gdzie mozna ja kupic bo bardzo mi na niej zalezy . Corka wrecz pokochala ten serial i bardzo go chce . WIEC PROSZE O PRZYJECIE MNIE DO ZNAJOMYCH I MOZLIWOSC SKONTAKTOWANIA SIE . POZDRAWIAM

ocenił(a) serial na 10
zlotkko5

jeśli jeszcze nie kupiłaś to są nowe wydania filmów kinowych Czarodziejki :) można kupić już nawet w empiku, oryginalnie dystrybucją zajęło się Anime Eden :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones