PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199094}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon S
7,8 7 956
ocen
7,8 10 1 7956
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Ale nie rozumiem , dlaczego teraz jest Usagi, a kiedyś jak oglądałam to była Bany !?
Dodam, że nie znam angielskiego;(
Główna bohaterka i te jej słabości...a okazuje się najważniejsza itd....
Dialogi też są super i te wyrazy twarzy, które odzwierciedlają emocje....
Super, że dziś też można obejrzeć, ale jest trochę tych serii... :)

ksenamolo

Chyba chodzi ci o Bunny, a po angielsku znaczy to królik tak jak po japońsku Usagi, dlatego w niektórych krajach także u nas tłumaczą właśnie tak.

ocenił(a) serial na 10
aneciora11

Dziękuję. :)

ksenamolo

a ja pamiętam 1997 miałem tam naście lat i wtedy była powódź. W tym samym czasie polsat bodajże puszczał codziennie czarodziejkę. Modliłem się by pozalewało tam co się da bym nie musiał jechać nad morze na wakacje i oczywiście tak się stało. Całe wakacje oglądałem czarodziejkę. Co za radość. To były wspaniałe czasy:D

ocenił(a) serial na 10
taksido

Jakiś czas temu, obejrzałam "przeskoczyłam" trochę odcinków i znalazłam z tłumaczeniem tekstu piosenek, jakie były wykonane.
Są bardzo romantyczne, jak poezja, szkoda, że wtedy,. nie było wiadomo o czym śpiewali. Ponad to, mają ukazać się nowe odcinki, dalsza część...
(...)pamiętam...robiono zbiórki, aby pomóc... a ja z dzieciakami oglądałam bajkę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones