PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235247}

Czas na Briana

What About Brian
7,2 120
ocen
7,2 10 1 120
Czas na Briana
powrót do forum serialu Czas na Briana

jestem tego pewna,nie wiem czemu leciał tylko na foxlife,to serial tylko dla posiadaczy polsaty cyfrowego.Porażka,a na prawde jest zarąbisty!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
afi9

Ten program jest swietny.
Polskie stacje powinny brac z niego przyklad.

Gdyby u nas byl taki kanal ogladalabym go non stop.

Tam same serialowe hity leca od Chirurgow, Willa i Grace, Hope i Faith, po Gotowe na wszystko i wielu innych super seriali.

Serial nie tylko dla posiadaczy Polsatu, bo Cyfra teraz tez go ma :)

użytkownik usunięty
_Mika_a

Zgadzam się. O moim stosunku do tej telewizji świadczy już sam nick :D. Dodajmy Lost, Dirty sexy money, brothers and sisters, amerykańska edycja tańca z gwiazdami, Monk, Alias i wiele maprawdę wiele innych interesujących pozycji. Może abc (należy do Disney'a) wejdzie do Polski :D

Tak jasne. Puszczali by go ok 22 lub 23 i żadnym hitem by nie był, bo kto by siedział nocy i na serial patrzył :/ Tak właśnie robią polskie. Jak kupią dobre seriale to jes dają takie godz emisji, że po kilku odcinkach przestają emitować, bo mała oglądalność, ale Mode na sukces puszczają o dobrej porze.... :/ !

Gdyby tak puszczali ten serial ok 15-17 i na jakiejś ogólno dostępnej stacji jak np. Polsat ( TVN nie wszyscy mają :) ) to oglądalonść by była duża, bo serial jest bardzo fajny i bardzo mało takich jest w naszej TV... W sumie to najlepsze chwile zaczynają się w drugiem sezonie od 8 odcinka jak pojawia się Krista Allen i zakochuje w Brianie od pierwszego wejżenia ( to od pierwszego wejżenia ona sama wyjeśnia kilka odc później, nie dajcie się zwieźć początkowi ich znajomocści ) :D

Logan_Cole

Gdyby serial leciał o 22 Ja bym patrzała na bank.

kiwi21

fajnie, że być "patrzała"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones