PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163525}

Czekoladowy gang

Bootleg
6,0 51
ocen
6,0 10 1 51
Czekoladowy gang
powrót do forum serialu Czekoladowy gang

Brakuje sporo filmów. Próbowałem wpisać "Miasto czarnej herbaty" - fabularny - Chiny 2010 - nie ma... Mam za mało danych. A ten fabularny "czekoladowy gang" warto by wprowadzić - kapitalny film i czytając o serialu - jest to to samo (może istnieje w dwóch wariantach: serial i fabularny?)

kkutz

geniusze z filmwebu nie uznaja tego za film kilka razy zgłaszałem go podawałem różne źródła a oni nie bo to bedzie dubel
Janosik i Quo Vadis uznają jako serial i film, a tego nie chca

ocenił(a) serial na 7
McLlovin

Olewaj to! Film jest dla ciebie i filmweb także a nie odwrotnie -:)))) Pozdrawiam!!!

kkutz

wołałbym mieć go w bazie filmów bo go w koncu obejrzałem i to mnie denerwuje

ocenił(a) serial na 7
McLlovin

Znam to. Nie jest to jedyny film, który widziałem, a którego nie mogłem wprowadzić do „oglądniętych". Na początku wpisałem go do tego serialu - potem wycofałem. Początkowo zapisywałem tytuły, których nie było w bazie - potem olałem. Niektóre są pod obcojęzycznymi tytułami (niekoniecznie w języku kraju, który się ogłasza jego producentem. Nie przejmuj się - nie warto.
PS. Chcesz się "bawić?". Spróbuj edytować strony brakujących filmów - np. fabularnego "Czekoladowego gangu". Brakuje tytułów zetknąłem się też z nieprawdziwą recenzją. Filmy USA i z Europy Zachodniej są prawie zawsze opisane. Hej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones