PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285114}

Dae Jang Geum

8,4 49
ocen
8,4 10 1 49
Dae Jang Geum
powrót do forum serialu Dae Jang Geum

Serial z 2003 klimatem kojarzy się bardziej z „Niewolnica Isaurą” lub „Oshin” niż współczesnymi produkcjami np z Gi-Hwang-hu, czy Haeleul Pum-eun Dal. Rewolucja nastąpiła nie tylko w jakości, ale również w ilości produkowanych dram, bo o ile począwszy od kultowego Eveui modeun geot z 2000 do 2005 produkowano zaledwie kilka dram rocznie to dziś liczba ta sięga blisko steki. To w jakiś sposób tłumaczy olbrzymią oglądalność tych „pierwszych” dram – po prostu nie miały duże konkurencji.

Eveui modeun geot cieszyła się olbrzymią popularnością na Wegrzech i w Chinach w 2006, co wiązało się z gwałtownym wzrostem zainteresowania tzw „Koreańska falą” Hallyu.

Absolutny klasyk oceniony na 5, to tylko ty moglas wymyslic:) Lo matko, to zes odkryla , jakby czas stanal w miejscu, skomprowitowalas sie ta ocena, jako dziecko wychowywane na photoshopie i internecie

Dziewucho 2003 rok ? to kilka lat temy bylo zaledwie, Niewolnice Isaure przywolujesz sprzed 30 lat, co za bezsens :) Niewolnica to brazylijska telenowela ! Boze:)

Szybszy

Właśnie zakończyłam serial i tak oto Dae Jang Geum trafiła do grona moich ulubionych dram.
Niestety, moim zdaniem "the Moon Embracing the Sun" który wymieniła Tinnga, nie był nawet w połowie tak porywający jak Dae Jang Gum. Cesarzowa była dobra, aczkolwiek uważam że Jang Geum jest jeszcze lepsza.
Żałuję, że dramę obejrzałam dopiero teraz, chociaż już dawno o niej usłyszałam. Zniechęcała mnie ilość odcinków, jednak gdy już zaczęłam to nie mogłam się oderwać.
Nie wiem co Tinnga miała na myśli pisząc o "jakości". Ale jeżeli chodzi o ilość, to uważam że to wcale nie taki krok do przodu, skoro i tak większość tych produkcji jest przeciętna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones