PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862354}
7,4 50 110
ocen
7,4 10 1 50110
6,7 15
ocen krytyków
Dahmer Potwór: Historia Jeffreya Dahmera
powrót do forum serialu Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera

Serial ciągnie się niemiłosiernie, nudny do granic możliwości, zmarnowany czas.

ocenił(a) serial na 4
arcy_ancymon

W tym serialu nie ma nic prócz gejozy i brutalnych scen. A szczytem nudy jest końcówka serialu w której to mnóstwo czasu poświęca się np. wyburzaniu budynku; sprawie pomnika ofiar; użalaniem się rodzin ofiar; sprawie odszkodowań.

Boskigrom

Ano, szkoda, że zamiast zrobić serial na faktach jak było naprawdę, to wciskają wątki lgbt.

Oh wait... XD

ocenił(a) serial na 4
seccussion

Czyli wedlug Ciebie w serialu tym nie ma za grosz propagandy? XD zero o szkodliwosci homoseksualizmu na mlody umysl, wszystko wina ojca i rozjechanych zwierzakow XD. Ja tez za dzieciaka patroszylem ryby, dziwnym trafem nie zamordowalem 17 osob.

Help3r

Typ zabijal glownie takie osoby, czego sie spodziewales po tej produkcji? xDDDD

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 5
Boskigrom

Akurat Dahmer był gejem, więc ciężko ten wątek pominąć ;p

ocenił(a) serial na 4
arcy_ancymon

oglądając ten serial miałem wrażenie że jest on głównie o gejozie a wątkiem pobocznym są właśnie mordy. Tylko czekać aż ktoś wpadnie na pomysł by robić kupę w serialu bo przecież Dahmer co dzień ją robił, a konsystencja mogła mieć wpływ na jego chętkę do zabijania.

ocenił(a) serial na 2
arcy_ancymon

Widziałam wszystkie odcinki Criminal Minds, więc może dlatego mam identyczne odczucia. Kompletnie nic mnie nie poruszyło, zachowania ludzi wydają mi się idiotyczne a postarzanie obrazu na siłę to już absolutna przesada.

ocenił(a) serial na 5
7kota

Mi zabrakło Dahmera w Dahmerze. Serial do 4 odcinka jest dobry, nawet bardzo dobry. Później tytułowy bohater zaczyna być drugoplanowy.

ocenił(a) serial na 3
7kota

Wszystko typowe dla seriali Rayana Murphiego. Facet zaspokaja siebie i swoje wydumale ego, krecac seriale przesadzone, efekciarskie, tandetne i wulgarne. No moze wyjatkiem jest Glee:-)

ocenił(a) serial na 6
arcy_ancymon

Mi brakowało gwałcenia ciał, jedzenia ludzkiego mięsa. Takiej prawdziwej autentyczności a nie tylko otoczki

ocenił(a) serial na 3
Karayeee

To jest na pewno na licznych prywatnych nagraniach Rayana Murphiego, z jego Willi w Hollywood:-)

ocenił(a) serial na 3
arcy_ancymon

Tak Jak wszystkie seriale Murphiego. Rozciagniety Jak guma w gaciach. Tworcy sa Tak zafascynowani swoim „ dzielem“ , ze nie moga przestac, kreca i kreca. Wystarczylyby 3 odcinki , ale sa tak w sobie zakochani, ze musza dalej bo inaczej sie udusza.

ocenił(a) serial na 8
arcy_ancymon

To ranczo se obejrzyj.

ocenił(a) serial na 5
arcy_ancymon

Myślałem, że tylko ja nie mogłem się przemęczyć przez te raptem 10 odcinków. Serial jest strasznie męczący, postacie są irytujące, dialogi dają sztucznością na kilometr. Do tego ciągnie się jak flaki z olejem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones