PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843886}
7,4 3 111
ocen
7,4 10 1 3111
5,7 3
oceny krytyków
Daisy Jones and the Six
powrót do forum serialu Daisy Jones and the Six

Emocjonalna flauta

ocenił(a) serial na 5

Serial obiecuje dużo. Wygląda świetnie. Muzyka, scenografia, aktorzy wszystko to sprawia że powinien być hit. Tylko że po obejrzeniu pięciu odcinków ta historia mnie kompletnie nie obchodzi. bohaterowie są mi obojętni, i w sumie dalej nie wiem o czym ten serial ma być. Troche to smutne , bo w sumie wychowałem się na muzyce z tego okresu. Led Zeppelin, t-rex, The Doors to były rzeczy których słuchałem mając piętnaście lat, aż do czasu odkrycia Slayera i ,,szatańskiej" muzyki. Szkoda. Pieknie ten serial wygląda, ale w środku wieje pustką i zmarnowanym potencjałem.  Daisy Jones and the Six  jest jak popołudniowa drzemka w promieniach zchodzącego słońca - przyjemna   ale  nie  pozostawiająca   po sobie żadnych   emocji.

użytkownik usunięty
lornemalwo

Dokładnie to samo czułam podczas czytania książki. Autorka dużo na początku obiecuję a kiedy dochodzi do końca jest takie...meh i to tylko tyle? Więc od serialu też nie oczekuję dużo, ale trzeba przyznać że wizualnie wygląda naprawdę dobrze.

ocenił(a) serial na 5
lornemalwo

Zgadzam się w 100%. Serial wizualnie wygląda obłędnie, wspaniale lata 70, piękna muzyka.. myślałam, że znalazłam serial idealny dla siebie. Niestety mocno się zawiodłam

ocenił(a) serial na 9
lornemalwo

Polecam mimo wszystko się przemóc i obejrzeć 6 odcinek, bo od niego akcja się rozkręca. Potem 7 ma na początku mały przestój i dalej już jest roller coaster. Wszystko przyspiesza x2.

Natomiast faktem jest, że pierwsza połowa serialu idzie naprawdę wooolno, ja już traciłam nadzieję, że Daisy w ogóle do nich dołączy. Jakby źle rozplanowali rozwój wypadków - za dużo czasu poświęcili początkom zespołu, a potem brakuje już czasu na pokazanie ich kariery. Tak, była krótka, jednak na pewno intensywniejsza niż rozwleczone na 5 odcinków kłótnie o to kto napisał piosenkę. Szkoda, bo na tym straciły też relacje między bohaterami

ocenił(a) serial na 6
lornemalwo

Oglądając ten serial nie mogłem uwierzyć że te ich piosenki to hity, w ogóle nie wpadały mi w ucho, mimo że lubię muzykę z tamtych czasów. I faktycznie, im dalej w las tym gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones