PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285698}

Daleko od domu

South of Nowhere
7,6 891
ocen
7,6 10 1 891
Daleko od domu
powrót do forum serialu Daleko od domu

Mógłby mi ktoś

ocenił(a) serial na 7

zdradzić jak się skończyło? :D

ocenił(a) serial na 10
foxmulder

Spencer postanowiła iść na uniwersytet, który znajduje się w pobliżu i nie zostawiać Ashley. Ashley z kolei zaproponowała jej wspólne mieszkanie i żyły długo i szczęśliwie :D (chyba, że brać pod uwagę filmik stworzony przez aktorów 3 lata temu... wtedy nie do końca żyły długo i szczęśliwie :P)

ocenił(a) serial na 7
Amadzia

dzięęęęęęęki :D

użytkownik usunięty
Amadzia

A o co dokładnie chodzi w tym filmiku stworzonym przez aktorów?:P mój angielski nie jest aż tak dobry i nie do końca wszystko rozumiem :(

ocenił(a) serial na 10

To miało być takie niby "promo", bo była szansa, że MTV wykupi prawo do serialu i stworzą dalsze odcinki. Zrobili więc krótki filmik dziejący się 5 lat po wydarzeniach z końca serialu, gdzie dowiadujemy się, że rodzice Spencer otwierają coś w stylu domu pomocy dla młodzieży z problemami, a Spencer jako przyszły filmowiec przygotowuje film z gratulacjami itd. Nie ma tam zbyt wielu informacji o bohaterach - wiadomo, że Spencer i Ashley się rozstały, ale nie podano przyczyny, niektórzy sugerowali, że Aiden stał się ćpunem, ze względu na jego dziwne zachowanie. Cóż... gdyby faktycznie udało się nakręcić kolejny sezon serialu, wątki zostałyby rozbudowane i z pewnością byłoby ciekawie. A tak dostaliśmy krótki teaser, w którym Spashley się rozpadło i nie ma happy endu ;)

użytkownik usunięty
Amadzia

:O chyba oszaleli.. Zrozumiałam nieco o tej działalności rodziców Spencer. Tak samo domyśliłam się, że coś między Ash i Spencer było nie tak ale nie myślałam, że w takim stopniu..:(
Oni nie mogą tak tego zostawić. Skoro nawet aktorzy próbują przywrócić serial dlaczego MTV jest tak nieugięte? :/
Jedyna nadzieja w tej petycji, jeśli możesz też zagłosuj :)
Dziękuję Ci za odpowiedź i trzymam kciuki żeby udało się przywrócić SoN:)

ocenił(a) serial na 10

Po tylu latach marne szanse na wznowienie. SoN nie był aż tak popularny, choć trzeba przyznać, że coś w tym serialu jest, skoro nadal organizują zjazdy fanów. W zeszłym roku nawet odbył się taki konwent, na którym pojawiła się cała ekipa aktorów. Próbują. Cały czas próbują wznowić serial, ale wg mnie jedyną szansą byłoby przekwalifikowanie serialu na "internetowy" - takie kilkunastominutowe odcinki na youtube miałyby większą szansę na realizację niż standardowy serial.
Nie wiem, czy oglądałaś webisody, które pojawiały się w internecie wraz z emisją serialu. Ostatni webisode przedstawia historię "5 lat później", jak Ashley jest w ciąży itd. Scenariusz stworzył jeden z fanów, zwyciężył w konkursie. Potem aktorzy wspominali, że strasznie cukierkowe to było, że chcieliby pokazać jakąś poważniejszą historię. Teaser sprzed 3 lat był taką poważniejszą historią, też bardzo liczyłam na zainteresowanie MTV. Ale cóż... MTV kiedyś emitowało SoN, teraz jednak woli inne "seriale", dla ludzi z małymi wymaganiami.

Btw - ostatnio jako element pocieszający służy mi film Girltrash. Znasz? Skoro nie mogę oglądać więcej Spencer i Ashley, to sobie chociaż oglądam Mandy i Gaby w innych rolach ;)

użytkownik usunięty
Amadzia

Minęło już sporo czasu ale wciąż mam małą nadzieję, że jednak uda się wznowić SoN. Ten serial porusza tematy, o których w innych popularnych 'tasiemcach' nie ma mowy, albo są one ukazane w wyidealizowany sposób. Tu jest więcej prawdy, więcej emocji i kontaktu z widzem. Do tego pozytywna energia i świetna gra aktorów czynią SoN wyjątkowym, mimo małej popularności. Niektórzy też wstydzą się przyznać, że go oglądają bo głównym wątkiem jest homoseksualizm, co w dzisiejszych czasach może być powodem niemałych plotek. Dlatego przydałoby się gdyby ktoś nauczył ludzi tolerancji, do czego SoN nadaje się doskonale.
Ostatnio oglądałam taki serial internetowy z udziałem Gaby, "ctrl.alt.del", ta forma się sprawdza więc może udałoby się wykorzystać ten pomysł przy kontynuacji SoN.
To już nie jest to samo MTV co parę lat temu.. tak samo jest i z ludźmi. Dociera do nich impreza, alkohol, dragi, kasa i seks. Więc tym zajęło się MTV. Przeraża mnie ten fakt...
Oglądałam te webisody i chyba wszystko co związane z serialem, tak samo Girltrash. Brak napisów odbiera mi trochę całkowitą satysfakcję ale rozumiem większość filmu i tak samo jak Ty szukam wszędzie produkcji z ich udziałem :P
Trochę się rozpisałam, ale miło znaleźć kogoś z kim można pogadać o SoN, nawet te parę lat po zakończeniu emisji:)

ocenił(a) serial na 10

Na całość Twojej wypowiedzi mam tylko jedną odpowiedź - AMEN ;) ze wszystkim się zgadzam :)

użytkownik usunięty
Amadzia

Wreszcie ktoś mnie popiera :P
Dzięki jeszcze raz za szybką odpowiedź, trzymaj się i może do usłyszenia ;)

ocenił(a) serial na 10
Amadzia

e tam... to miało pewnie tylko zaciekawić... jakby mogli stworzyć kontynuację to z pewnością ponownie spiknęliby Spencr i Ashley :) ich się nie rozdziela na stałe :D

ocenił(a) serial na 7
foxmulder

Własnie przeczytałem sobie te wpisy i poszukałem na youtubie czegoś o SoN i znalazłem. Filmik na którym klucze do apartamentu Ashley dostaje mama Spencer.... oraz 5 yers later - Ashley w ciąży, Spencer jest 2 matką i nadają imię dziecku - Clay... wszystko pięknie, ale to są webisody nakręcone przez aktorów... co do kontynuacji STARYCH seriali... za chwilę będzie Gilmore gir i The X Files... zrobili Herose, a nawet dokręcili pełną chatę(niewypał), więc wszystko jest możliwe, aczkolwiek... prędzej dokręcą the L word niż SoN ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones