PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734179}
6,5 2 720
ocen
6,5 10 1 2720
Damien
powrót do forum serialu Damien

Nie będzie 2 sezonu serialu Damien z prostego powodu za mała oglądalność dlatego serial został anulowany i wszystko skończyło się na 1 sezonie . Krótko mówiąc pytania zostaną bez odpowiedzi i gó wno się dowiemy co za ku rewska stracja

ocenił(a) serial na 10
Adi323_filmweb

Stacja telewizyjna

ocenił(a) serial na 5
Adi323_filmweb

Serial nie spełnił moich oczekiwań, więc wcale mi nie szkoda, że został anulowany. Historia miała ogromny potencjał, w tym przypadku totalnie zmarnowany. Za dużo nudnych zapychaczy, nieciekawi bohaterowie, zero klimatu, Damien, cytując jedną z postaci, to dzieciak, który nie potrafi odróżnić łokcia od tyłka. Tak ma wyglądać Antychryst i jego późniejsze dzieje? Jeśli tak to wolę je wymazać ze swojej świadomości i jeszcze raz obejrzeć sobie oryginał.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
klikk12

mi się spodobało ale za dużo ten Damien lamentował "tak nie można to złe ble ble ble"

ocenił(a) serial na 4
klikk12

mam podobne zdanie, to już wole crowleya alo lucifera z supernatural :D ja odpadlem po 4 odc

użytkownik usunięty
Zavebee

oj tak, Crowley to się jeszcze trzyma :)) ja obejrzałam dzisiaj całość w jakieś ok. 2 godziny (samo przewijanie) ;p

Adi323_filmweb

Żal pl. Zaczełam to ogladać i dowiaduje sie zę nie bedzie 2 sezonu przecież to nielogiczne. Twórcy tego filmu nie mają na uwadze ludzi którym sie podoba naprawde ten film.

ocenił(a) serial na 6
Adi323_filmweb

moich oczekiwac równiez nie spełnił zero klimatu zero grozy jak w oryginale a postac antychrysta porazka i komedia

Adi323_filmweb

Witam. Trochę mnie to rozczarowało bo wchłonołem ten serial w dwa dni i mi jak najbardziej się podobał. Jak ktoś lubi takie klimaty to Polecam.

ocenił(a) serial na 9
daniel116

szkoda, podobnie jak z exorcist :(

ocenił(a) serial na 9
Adi323_filmweb

Bardzo fajny serial a najlepsze czyli przemiana bohatera miała być dopiero pokazana... Gdyby ktoś chciał to polecam Obejrzeć film Omen. A Damienie jako dziecku. Pozostaje tylko liczyć że za kilka lat nakręcą następny sezon ;/

9452130

według mnie serial bardzo dobry wkrecilem sie w niego dosyc ciekawa fabuła i szkoda ze juz ktorys serial z kolei w ktory sie wkrecilem tak sie konczy a mozna to bylo naprawde bardzo fajnie pociagnac dalej ciekawe watki

Adi323_filmweb

A wiesz może gdzie jest dostępny 1 sezon ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones