PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678249}
6,9 1 696
ocen
6,9 10 1 1696
Danganronpa Kibō no Gakuen to Zetsubō no Kōkōsei The Animation
powrót do forum serialu Danganronpa Kibō no Gakuen to Zetsubō no Kōkōsei The Animation

Kontynuacja Danganronpy pt. ''Danganronpa 3: The End of Kibougamine Gakuen - Mirai-hen'' nie posiada swojej własnej strony na filmwebie, a bardzo by się przydała. Zwłaszcza, że ''trójka'' to, moim zdaniem, całkowicie inna bajka w stosunku do ''jedynki'' i ja dla każdego z tych tytułów mam całkowicie inną ocenę. Nie jest to kolejny sezon, a osobny tytuł, więc takowa strona powinna się pojawić. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8

tak samo "druga trójka" (nie wiem jak to nazwać, są dwa sezony trzecie) Zetsubou. :D

ocenił(a) serial na 8
Cresta_4

uprzedzając pytania ogląda się w kolejności 1 odc. Mirai, 1 odc. Zetsubou, 2 odc Mirai itd.

użytkownik usunięty
Cresta_4

Chronologicznie, z tego co wyczytałem, Zetsubou jest pierwsze w całym timeline'ie Danganronpy :v DGR1 jest później, a Mirai wraz z Kibou ostatnie. Tak wygląda timeline anime, bo oczywiście gdzieś tam pomiędzy resztą będzie Goodbye Despair, Utra Despair Girls, no i nie wiem jak to jest z nowym Killing Harmony, które najprawdopodobniej jest spin-off'em gdzieś tam w środku ;p
Oczywiście ja się na tym chuja znam, bo w gry nie grałem i oglądałem jedynie anime, oprócz Zetsubou i wyczytałem to gdzieś na reddicie, więc rzeczywiście może być tak ja ty mówisz.
W KAŻDYM RAZIE faktycznie przydały by się osobne strony dla Zetsubou i Mirai ;p Jakby się okazało, że faktycznie ktoś to moderuje to prosiłbym pięknie xD
Za niedługo biorę się za te Zetsubou, które, mam nadzieję, wyjaśni mi przynajmniej garstkę rzeczy, które miały miejsce w reszcie anime, bo przyznam, że nie do końca zrozumiałem końcówkę Mirai, bo nie znam składu klasy 77 i nie wiem co dokładnie się z nimi stało, że obrali tą ścieżkę :v Oczywiście najlepszą decyzją byłoby po prostu zagrać w gry, ale nie do końca jestem przekonany + ANGIELSKI, który mimo, że jest łatwy to jednak wolałbym rozumieć wszystko, żeby później nie było niedopowiedzeń.

ocenił(a) serial na 8

to prawda, ale ogląda się w kolejności takiej jak powiedziałam, nawet w takiej kolejności wychodziło anime xd

użytkownik usunięty
Cresta_4

Nie wątpie :v

ocenił(a) serial na 4

"Za niedługo biorę się za te Zetsubou, które, mam nadzieję, wyjaśni mi przynajmniej garstkę rzeczy" - najlepiej jest tu znaleźć odpowiedź na pytania o gigantyczne psy, ukrywanie kilkudziesięciu zwłok, ochronę szkoły przed całym światem, nieograniczone budżety, tworzenie dynamitu na poziomie MacGyvera czy w ogóle samoodnawialne warzywa i owoce. Pytań setki, odpowiedzi brak. Anime na poziomie The Exam, gdzie wystarczyło 20 minut, by każdy zaczął się zabijać, bo tak. Człowieństwo poziom 0. Scenariusz poziom 0. Nieścisłości, brak logiki, czarny charakter bez kszty mózgu. Kpina z oceną niczym Forest Gump. Pogratulować! Winszuję, naprawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones