PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678249}
6,9 1 696
ocen
6,9 10 1 1696
Danganronpa Kibō no Gakuen to Zetsubō no Kōkōsei The Animation
powrót do forum serialu Danganronpa Kibō no Gakuen to Zetsubō no Kōkōsei The Animation

Przyznam, że Danganronpa to wciągające anime, pełne ciekawych zwrotów akcji, a miejscami dość zaskakujące.
Szczególnie interesujące były oczywiście rozprawy, dzięki którym można było trochę pogłówkować.
Co prawda zagadki nie były jakoś szczególnie trudne, ale potrafiły zwieść w pole odbiorcę.

Bardzo spodobała mi się różnorodność postaci z których każda miała swój własny charakter.
Choć niektóre postacie potrafiły zirytować, większość z nich dało się polubić.

Jeśli chodzi o brutalność to owszem, występuje w jakimś stopniu, jednak nie jest jakiś wysokich lotów.
Różowa krew trochę kłuję w oczy, ale nie specjalnie przeszkadza.

Ogółem dałem 7/10.

ocenił(a) serial na 4
Jurek1995

Miejscami zaskakujące - gdzie? podziel się proszę opinią.

Interesujące rozpawy - w sensie? Masz na myśli "in other words" czy "you're wrong" albo strzelanie z pistoletu, kiedy system pokazywał, że trzeba strzelić? To jedno z tych rozwiązań, które naprawdę buduje klimat, horror, sens gry, odpowiada nam na liczne pytania...

Różnorodność postaci - no tak, najwybitniejsze osoby na świecie wróżą z kuli, mordują za to, że w dzieciństwie sikały do łóżka...

Brutalność jest, kiedy po wyroku widzimy zbrodnie do wykonania której potrzeba sto kilometrów pod ziemią motocykla, który sam wiezie cię przez niebezpieczną krainę aż do śmierci.

Najgłupsze anime na świecie, a 7 na 10 to ocena godna podziwu. Poważnie. Brawo, chłopie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones