PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771383}

Dark

8,2 163 970
ocen
8,2 10 1 163970
8,0 23
oceny krytyków
Dark
powrót do forum serialu Dark

Serial R E W E L A C J A
z ręka na sercu polecam go każdemu. Muzyka jest majstersztykiem - pierwszy raz słyszałam wszystkie utwory, a miałam wrażenie jakby były idealnie dobrane do scen i gdybym miała wybór soundtracku to dokonałabym takiego samego jak pracownicy nad serialem...
Zdecydowanie mroczny, zimny, wciągający przez co nie zwraca się uwagę na 'piekny' niemiecki

ocenił(a) serial na 9
kinowekotlety

Czemu sobie wersji ang. nie ustawiliście? :D

conanik

Tak mnie zastanawia coś po obejrzeniu tego serialu.... Czy w Niemczech faktycznie wszyscy są tacy agresywni? Tam co odcinek ktoś dostaje w twarz. Nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna plaskasz musimy być.

ocenił(a) serial na 7
kinowekotlety

Serial niezły, ale jak dla mnie przekombinowany. Za dużo wszystkiego. Podobał mi się i zmęczył mnie w podobnym stopniu.
Miałam ogromny problem na początku z rozróżnianiem bohaterów, bo wszystkie te niemieckie twarze są do siebie podobne.
7 za muzykę.

ocenił(a) serial na 7
kinowekotlety

Pierwszy sezon : łooo panie majstersztyk . Drugi sezon : no troszkę pokombinowałem , wiem co i jak .Trzeci sezon : każdy kto ma mózg zastanawia się o czym jest ten serial . Trochę przekombinowali , ale jako całość mocne 7 na 10

kinowekotlety

Przy drugim sezonie zauważyłem że historia emocjonuje mnie jak w rzadko którym serialu, jest tam naprawdę sporo genialnych odcinków i cóż musiałem przyznać sam przed sobą że serial w tym momencie przerósł nawet Stranger Things i wiele innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones