Dark (2017-2020)
Dark: Sezon 2 Dark Sezon 2, Odcinek 6
Odcinek Dark (2017-2020)

Niekończąca się pętla

An Endless Cycle 54m
8,5 1 363
oceny
8,5 10 1 1363
Dark
powrót do forum s2e6

Nie rozumiem wielu rzeczy, bo jak każdy film/serial o podróżach w czasie, zawiera mnóstwo nielogiczności, ale tu zafrapowało mnie jedno: czemu zapobieżenie samobójstwu Michaela miałoby zapobiec zniknięciu Mikkela?

_eFFcia_

Temu, że samobójstwo Michaela rozpoczyna łańcuch zdarzeń, który ostatecznie prowadzi do zniknięcia Mikkela.

Radek_Traczyk

No właśnie tego nie rozumiem. Bo nie widzę związku między tymi dwoma zdarzeniami:)

_eFFcia_

https://www.filmweb.pl/serial/Dark-2017-771383/discussion/Samob%C3%B3jstwo+Micha ela+Mikkela,3093713

Oglądałem to już jakiś czas temu i nie do końca to pamiętam, może odpowiedzi w tamtym wątku ci wyjaśnią.

Radek_Traczyk

Bardzo Ci dziękuję za wysiłek, który włożyłeś w wyszukanie tego dla mnie, ale i tak nie rozumiem :D

_eFFcia_

E tam wysiłek. Zajęło mi to pół minuty. :)

Radek_Traczyk

Thanks, anyway :)

_eFFcia_

Bo to Jonas z przyszłości "przeprowadził" Mikkela do 1986.

ocenił(a) serial na 10
_eFFcia_

Jonas po prostu myślał, a raczej został wprowadzony w błąd przez Adama, że samobójstwo Michaela jest początkiem wszystkiego. Nie rozmyślał nad tym, po prostu bezkrytycznie uwierzył Adamowi, że jeśli nie dojdzie do śmierci Michaela, nic nietypowego i związanego z podróżami w czasie się nie wydarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones