Dark (2017-2020)
Dark: Sezon 3 Dark Sezon 3, Odcinek 8
Odcinek Dark (2017-2020)

Raj

The Paradise 1h 13m
8,6 1 298
ocen
8,6 10 1 1298
Dark
powrót do forum s3e8

To było genialne.

ocenił(a) serial na 10

Najlepszy serial ever. Twórcy Gry o tron powinni uczyć się od twórców Dark jak kończyć serial. Czy macie tak jak ja?: Oglądacie ostatni odc. ulubionego serialu i jaracie się tym a po obejrzeniu jest wam tak zal, że to koniec i pół nocy rozmyslacie o tym serialu?

ocenił(a) serial na 10
Naznaczony1990

Dokładnie! Dla mnie Gra o tron przez swoją nijaką końcówkę straciła bardzo w oczach. Po obejrzeniu finału również rozkminiałem długo, więc nie jesteś sam. Warto też ten serial oglądać jednak jednym ciągiem, bo ja już zapomniałem o niektórych wydarzeniach z 1 i 2 sezonu podczas oglądania 3. Widziałem dużo narzekań na zakończenie, ale dla mnie jest ono świetne. Cykl jednocześnie się zamknął bo Jonas i Martha zapobiegli wypadkowi, przez co Tannhaus nie stworzył maszyny czasu. Ale skoro nie stworzył maszyny czasu to nie doszło do wszystkich wydarzeń pętli i nikt nie uratował Syna Tannhausa, czyli on zginął czyli Tannhaus stworzył maszynę czasu, rozczepił swój świat i Cykl zaczął się od nowa. Kolejny paradoks. Do tego te "wspomnienia" z tunelu czasu gdy J&M widzą małych siebie widzących ich, co sugeruje, że to nie wydarzyło się po raz pierwszy. Polecam gorąco i zazdroszczę ludziom, którzy oglądają wszystko po raz pierwszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones