PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711520}

Darknet

5,5 360
ocen
5,5 10 1 360
Darknet
powrót do forum serialu Darknet

Darknet Deepweb

użytkownik usunięty

Kazdy odcinek tej miniserii mozna traktowac jako osobne historie laczace epizodycznie i tragicznie bohaterow w dosc ciekawy sposob. Fabuly sa czesciowo znane z urban legends "deepweba".

Poziom jest bardzo przyzwoity jak na dostepny budget. Nie jest to unikalna perelka, ale warto obejrzec kilka odcinkow (nie zmuszaja do obejrzenia calej serii). Oglada sie dosc przyjemnie i wg. mnie z ciekawoscia. A jak nie to nawet dla samej przestrogi przed pewnymi sytuacjami i niebezpieczenstwem;) (i.e. nie wchodz na darkneta i nie udostepniaj tam bullshitow^.^, ostroznie z zamowieniami z pewnych portali itp.).

A gdzie go wyhaczyłeś? I czy są do tego jakieś literki w necie, bo jakoś średnio mogę znaleźć?

WujekChu1ek

Jest chyba na cda premium.

WujekChu1ek

Jest na CDA Premium, a od 12 lipca będzie też na Showmax.

owoc_232

To, że jest na CDA premium to zauważyłem, chodziło mi raczej o torren.t z napisami czy coś, ale dzięki...

WujekChu1ek

Gdybyś jednak chciał obejrzeć w necie, to jest na alltube z lektorem.

kryslav

Kurcze, dzięki, a sprawdzałem na alltubie jakiś czas temu i nie było...hmm

ocenił(a) serial na 5
WujekChu1ek

Obecnie jest na Showmaxie.

Jak dla mnie słabiutki serialik ale długość odcinka sprawia, że daje się obejrzeć.

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

ja ogladalam online, nie sciagalam

A gdzie? Na alltube jest od 3 odc chyba i to nie pełny sezon.

Generalnie lipa, nie ma czym się zachwycać. Zastanawia mnie wysoki budżet, który nie wiadomo na co poszedł.

ocenił(a) serial na 5
perun_6

A jakieś szczegóły? O jakim budżecie jest mowa?

acidity

Zobacz na imdb, tam podany jest szczegółowo.

ocenił(a) serial na 5

Serial dość specyficzny. Pomimo, iż historie były poszarpane i w większości nie związane ze sobą, to jednak trzymały napięcie i dobrze się je oglądało.
Bardzo podobał mi się odcinek piąty. [alert spoiler] Wiele już widziałem, ale żeby osoba z rozdwojeniem jaźni prześladowała samą siebie(i to tak skutecznie), to chyba jeszcze w żadnym filmie/serialu nie było :D [koniec spoilerów]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones