PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656735}

The King of Dramas

De-ra-ma-eui Je-wang
7,6 271
ocen
7,6 10 1 271
De ra ma eui Je wang
powrót do forum serialu De-ra-ma-eui Je-wang

:)

ocenił(a) serial na 9

Zdecydowanie jedna z moich ulubionych. Ciepła, sympatyczna, no i odpowiedni badboy na odpowiednim miejscu. Uwielbiam to wydanie KMM... mimo wszystko wreszcie drama, gdzie ciapowatość głównej bohaterki nie raziła mnie jakoś szczególnie w oczy - tak, to chyba największy plus :D

ocenił(a) serial na 7
Nyscirre

A można wiedzieć gdzie oglądałaś tę dramę? :)

ocenił(a) serial na 9
Sineya

Po zalogowaniu się na forum fansubowskie, http://lizards-subs.pl/viewtopic.php?t=1394 , będziesz miała dostęp do akurat tej dramki. Ale znajdziesz tam również sporo innych produkcji, jest w czym wybierać :)

ocenił(a) serial na 7
Nyscirre

Dziękuję Ci bardzo! :D

ocenił(a) serial na 8
Nyscirre

Zgadzam się jedna z lepszym dram ever. Trzymająca poziom w każdym odcinku co jest ostatnio rzadkością, cudowna, Dla mnie najlepszą postacią , był Hyun Min Kang . Zresztą wszyscy aktorzy świetni oby więcej takich dram

kamka_d

Zaskoczyła mnie pozytywnie ta drama, to było coś nowego, świeżego. Zgadzam się, że aktorzy świetnie dobrani, nikogo bym nie zmieniła. Dużo humoru, oglądałam na love-drama, było parę wstawek w stylu: "Antoś dajesz!" myślałam, że padnę, brawa dla tłumacza! :D Ogólne wrażenia super...

ALE zakończenie... (spoiler!) takie trochę bittersweet. Z jednej strony ucieszyłam się, że zachowali realizm, to całkiem zrozumiałe, że tracąc wzrok Anthony zainteresuje się produkcją dram dla niewidomych. Jednak z z drugiej... zrobienie z niego trzeciorzędnęgo producenta i odebranie sławy jakoś zupełnie nie pasuje mi, przecież to Anthony Kim, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Mógł pozostać królem dram u boku Lee Go Eun, mogła być jego oczami.
Poza tym tyle niewyjaśnionych, niezamkniętych spraw: bardzo chciałam zobaczyć, jak zareagowali wszyscy na utratę wzroku Anthony'ego, matka, co stało się z World Production i ekipą... Przez to lekki niedosyt mam i wrażenie, że trochę pospieszyli się z zakończeniem. Ale i tak polecam bardzo!!! Miło się oglądało i ufff... Zdążyłam przed sesją! :D

PS Zasługa Anthony'ego: Retrospekcje w ostatnich odcinkach dram nigdy nie będą już takie same ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones