PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648702}

Defiance

6,5 4 036
ocen
6,5 10 1 4036
Defiance
powrót do forum serialu Defiance

3ci sezon?

ocenił(a) serial na 7

Czyżby serial odwołano i nie ujrzymy 3ciego sezonu?

Wątek którym się kończył sezon 1szy (ten medalion czy co to było) w ogóle nie został poruszony w
drugim sezonie i tak jakoś zniknął...

ocenił(a) serial na 7
PUA_Mav

Nie ważne. Po obejrzeniu finału wszystko ma jakiś sens :) Mimo wszystko mam nadzieję, że ujrzymy kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 7
PUA_Mav

Jakiego medalionu? Tego, który wszedł w Irisę? Jeśli tego, to czy widziałeś 2 sezon? Cały jest właśnie o tym "medalionie"...

ocenił(a) serial na 7
Dionizos13

No umknęło mi to wcześniej. Za duża przerwa w oglądaniu między pierwszymi a ostatnimi odcinkami.

Mimo wszystko został otwarty nowy wątek, który mam nadzieję, że doczeka się kontynuacji w 3cim sezonie.

ocenił(a) serial na 10
PUA_Mav

Rok temu niedługo po premierze 1 sezonu już było wiadomo, że będą robić dalej. Nie liczyłbym na trzeci sezon.

ocenił(a) serial na 7
Feallan

No właśnie na ogół w tydzień do trzech tygodni po starcie sezonu jest jakieś info...

PUA_Mav

Jest już oficjalne info, że serial wróci z 3 sezonem.

ocenił(a) serial na 7
tequila_s

http://variety.com/2014/tv/news/syfy-renews-drama-series-defiance-and-dominion-1 201313711/ tutaj wszystko pisze ;)

tequila_s

No i dobrze.

ocenił(a) serial na 8
tequila_s

fajnie, cudo to nie jest ale mało takich więc cieszem.

ocenił(a) serial na 4
PUA_Mav

Wygląda, że ruszy w 2015 r. kwestia tylko po co? Serial jest mocno przeciętny, o ile świat jest pasjonujący, historię postaci są ciekawe i fabuła nieźle się rozwija. To wykonanie całości jest mizerne. Tak jakby reżyser i scenarzysta chcieliby ale nie posiadają umiejętności do przedstawienia tego właściwie. Może będę chciał obejrzeć kolejny sezon. IMO obejrzałem cały serial w dwa dni i tylko dlatego trzymał on w napięciu. Powiedzmy sobie szczerze, nikt nie będzie po nim płakać, to nie kolejny Firefly.

ocenił(a) serial na 4
PUA_Mav

Mam nadzieję że go skasują. Pierwszy sezon nawet mi się podobał, ale przez drugi jakoś nie mogę przebrnąć. Brak dobrych seriali s-f, więc lepiej niech nie marnują pieniędzy na złe.

ocenił(a) serial na 7
Niewierny_Tomasz

A ja uważam wręcz przeciwnie. O ile pierwszy sezon był dość przeciętny, i tylko tematyka i dom Tarrów trzymał poziom, tak drugi sezon był już o wiele ciekawszy, i większość postaci która irytowała w sezonie pierwszym stała się o wiele ciekawsza, i bardziej 'znośna'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones